Loading
Loading

CHERUB Baby cestovní obaly na přesnídávky 10 ks + lžička

CHERUB Baby cestovní obaly na přesnídávky 10 ks + lžička

nedostupné na eshopu a skladem na 1 prodejně
cena nebyla stanovena

Kód: F004228 , EAN: 794504537222 , Značka: Cherub Baby

CHERUB Baby cestovní obaly na přesnídávky 10 ks + lžička

Cherub Baby opakovaně použitelné cestovní sáčky na kojeneckou výživu představují inovativní, jednoduchý , mobilní a bezpečný způsob, jak ukládat , zmrazit a ohřívat doma připravené jídlo. Skvělé sáčky nabízíme ve výhodném startovacím balení s bonusem zdarma : lžičkou, která změní barvu, pokud je strava příliš horká !

Stačí naplnit sáček doma připravenou výživou a uzavřít „ziplock“ uzávěrem. 100% těsní. Lze popisovat – štítek s datem a jménem. Lze uchovávat mrazničce. Lze ohřívat v mikrovlnné troubě , v ohřívaci lahví Navrženo pro použití kdekoli a kdykoli Bez BPA , ftalátů a PVC Opakované použití !

Vhodné pro děti od 6ti měsíců, vhodné i pro větší děti ( zdravá svačina, jogurt ) na cestách či ve škole

Barvu měnící lžička jako bonus zdarma ! Lžička změní barvu, pokud je strava příliš horká. Lžičku lze použít i na přesnídávky ze supermarketu. Umožní krmení menších dětí lžičkou přímo ze sáčku. Jednoduché, praktické, nezabírá místo, ideální pro cestování ! 150ml – ideální velikost pro jednotlivá jídla pro děti na cestách

Tato startovací sada obsahuje 10 sáčků , které jsou předem sterilizovány . Odolný „ziplock“ uzávěr umožní opakované použití. Připraveno k použití hned po vybalení z krabice . Lze využít na dětskou výživu, jogurt, džus… ale i různé omáčky apd… Žádný nepořádek , žádné problémy , žádné mytí nádobí při cestování !

Skladování, čištění a kompatibilita:

Stačí umýt v teplé mýdlové vodě a opláchnout Umístěte na horní liště vašeho elektrického parního sterilizátoru , nebo v mikrovlnném sterilizátoru

Balení obsahuje :

10 × 150 ml cestovní sáčky na dětskou výživu

  • zdarma 1 x lžička měnící barvu, pokud je strava příliš horká

Tento produkt má schválený patent .

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader