CHEWY VITESOmega 3, 30 ks

CHEWY VITESOmega 3, 30 ks

CHEWY VITESOmega 3, 30 ks

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F005369 , EAN: 6009702810867

CHEWY VITESOmega 3, 30 ks

Chewy Vites Omega 3, 30 ks

Popis:

MEDVÍDCI CHEWY VITES Omega 3, Vitamíny pro děti 30ks

Doplněk stravy. Multivitamíny s Omega 3 ve tvaru medvídků pro děti starší 12 měsíců.

Bez konzervačních látek Bez umělých barviv Bez lepku a dalších alergenů Vhodné i pro děti mladší 3 let Vhodné pro vegetariány i vegany

Výrobek obsahuje DHA (kyselina dokosahexaenová), která hraje zásadní roli při rozvoji mozkové tkáně dítěte, v období jeho růstu a vývoje. DHA zároveň snižuje riziko vývoje astmatu, atopického ekzému a dalších alergických onemocnění.

  1. Podrobný popis výrobku

MEDVÍDCI CHEWY VITES Omega 3; Vitamíny pro děti 30ks Doplněk stravy. Omega 3 s multivitaminem pro děti starší 12 měsíců

Na bázi ovocného pektinu Bez konzervačních látek a umělých barviv Bez lepku, vajec, želatiny a dalších alergenů Vhodné i pro děti mladší 3 let Vhodné pro vegetariány i vegany Chewy Vites Omega 3 obsahují DHA (kyselina dokosahexaenová), což je nenasycená mastná kyselina, kterou si naše tělo nedokáže samo vyrobit. DHA je pro lidský organismus nepostradatelná, hraje důležitou roli při rozvoji mozkové tkáně dítěte, v období jeho růstu a vývoje. DHA má také vysoký vliv na správný rozvoj pohybových a kognitivních schopností, nebo na vyzrávání zrakového nervu u dětí.

Bylo prokázáno, že DHA snižuje riziko vývoje astmatu, atopického ekzému a dalších alergických onemocnění. Složení: glukózový sirup, cukr, voda, želírovací látka: citrus pektin, Příchuť (0,18%), regulátor kyselosti:(kyselina Citronová, citrát sodný, kyselina jablečná), zvlhčující látka: sorbitol, modifikovaný škrob, rostlinný olej, ochucovadlo, kyselina dokosahexaenová, Vitamín C, Niacin, Vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorin), Vitamín B12( kyanokobalamin), Cholin, Barviva: karoteny

Doporučená denní dávka: děti 1–3 let: 2 medvídci; starší 4 let: 2 medvídci

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravy a zdravý životní styl. Doporučováno dětem starším 12 měsíců. Vhodné i pro dospělé.

Upozornění:

Chewy Vites Omega 3 by neměly být konzumovány na prázdný žaludek.

Nejvhodnější je užití společně s jídlem. Děti užívající léky a těhotné nebo kojící ženy by měly užívání konzultovat s lékařem. Užívání dětmi pod pohledem dospělého.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader