CHEWY VITESOmega 3, 30 ks

CHEWY VITESOmega 3, 30 ks

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F005369 , EAN: 6009702810867

CHEWY VITESOmega 3, 30 ks

Chewy Vites Omega 3, 30 ks

Popis:

MEDVÍDCI CHEWY VITES Omega 3, Vitamíny pro děti 30ks

Doplněk stravy. Multivitamíny s Omega 3 ve tvaru medvídků pro děti starší 12 měsíců.

Bez konzervačních látek Bez umělých barviv Bez lepku a dalších alergenů Vhodné i pro děti mladší 3 let Vhodné pro vegetariány i vegany

Výrobek obsahuje DHA (kyselina dokosahexaenová), která hraje zásadní roli při rozvoji mozkové tkáně dítěte, v období jeho růstu a vývoje. DHA zároveň snižuje riziko vývoje astmatu, atopického ekzému a dalších alergických onemocnění.

  1. Podrobný popis výrobku

MEDVÍDCI CHEWY VITES Omega 3; Vitamíny pro děti 30ks Doplněk stravy. Omega 3 s multivitaminem pro děti starší 12 měsíců

Na bázi ovocného pektinu Bez konzervačních látek a umělých barviv Bez lepku, vajec, želatiny a dalších alergenů Vhodné i pro děti mladší 3 let Vhodné pro vegetariány i vegany Chewy Vites Omega 3 obsahují DHA (kyselina dokosahexaenová), což je nenasycená mastná kyselina, kterou si naše tělo nedokáže samo vyrobit. DHA je pro lidský organismus nepostradatelná, hraje důležitou roli při rozvoji mozkové tkáně dítěte, v období jeho růstu a vývoje. DHA má také vysoký vliv na správný rozvoj pohybových a kognitivních schopností, nebo na vyzrávání zrakového nervu u dětí.

Bylo prokázáno, že DHA snižuje riziko vývoje astmatu, atopického ekzému a dalších alergických onemocnění. Složení: glukózový sirup, cukr, voda, želírovací látka: citrus pektin, Příchuť (0,18%), regulátor kyselosti:(kyselina Citronová, citrát sodný, kyselina jablečná), zvlhčující látka: sorbitol, modifikovaný škrob, rostlinný olej, ochucovadlo, kyselina dokosahexaenová, Vitamín C, Niacin, Vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorin), Vitamín B12( kyanokobalamin), Cholin, Barviva: karoteny

Doporučená denní dávka: děti 1–3 let: 2 medvídci; starší 4 let: 2 medvídci

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravy a zdravý životní styl. Doporučováno dětem starším 12 měsíců. Vhodné i pro dospělé.

Upozornění:

Chewy Vites Omega 3 by neměly být konzumovány na prázdný žaludek.

Nejvhodnější je užití společně s jídlem. Děti užívající léky a těhotné nebo kojící ženy by měly užívání konzultovat s lékařem. Užívání dětmi pod pohledem dospělého.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader