Loading
Loading

CHICCO Opalovací mléko spray SPF 25, 150 ml, 12 m+

CHICCO Opalovací mléko spray SPF 25, 150 ml, 12 m+

nedostupné na eshopu a skladem na 1 prodejně
Cena 349,00 Kč

Kód: Chicco65909 , Dodavatelský kód: 5661 , EAN: 8058664022229 , Značka: Chicco

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

CHICCO Opalovací mléko spray SPF 25, 150 ml, 12 m+

Tělové mléko SPF 25 ve spreji je vhodné pro děti od 12 měsíců. Ochrání jemnou a citlivou dětskou pokožku před slunečním zářením a zanechává pokožku jemnou a vláčnou.

Popis:

Dětská sluneční kosmetika Chicco ochrání dítě efektivně před všemi typy slunečního zaření-UVA, UVB a IR, díky kombinaci chemických fyzikálních a přírodních filtrů.Kosmetika je bez parfemace a je testována jako hypoalergenní. Všechny výrobky jsou vodě a potu odolné a jsou foto i teplotně stabilní. Výrobky jsou mikrobiologicky a dermatologicky testovány.

Dětská pokožka je velice tenká, jemná a velice citlivá, speciálně u dětí do 6 měsíců. Proto je bezpodmínečně nutné chránit ji přípravky určené právě dětem a s co největším ochranným faktorem (SPF).Nezapomeňte, že i dítě se snědou pokožkou není slunečním paprskům uchráněno, je nutné chránit snědou pokožku stejným způsobem. Všeobecně se nedoporučuje vystavovat novorozence do 6 měsíců přímému slunci.Ochranné přípravky je nutné používat i ve stínu. Ošetřit dětskou pokožku ochranným faktorem je třeba až 15 minut před tím, než pokožka bude vystavena slunci.

Nezapomeňte chránit také hlavičku a oči, určitě oblečte dítě doplňky jako je klobouček a sluneční brýle s UV filtrem. U všech dětí dbejte na to, aby nebyly vystaveny přímému slunci mezi 11–15 hodinou.Je prokázáno, že UV záření pronikne i přes oblečení, a proto používejte ochranný krém na celé tělo, tedy i na místa která jsou zakrytá oděvem.

Pokud dojde u dítěte ke spálení, konzultujte je s vaším dětským lékařem.

Dodatečné inforamce:

  • Obsah baleni: 75 ml
  • Věk: 12m+
  • Kosmetické výrobky mají spotřebitelnost 3roky od data výroby (pokud neotevřete)!
  • V případě otevření výrobku, je na každém obalu uvedený počet měsíců použitelnosti (symbol otevřeného kelímku).
  • Mikrobiologicky a dermatologicky testováno.
  • Neparfémováno.
  • Voděodolný.
  • Odolný proti teplu.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader