CHILLY Vlhčené ubrousky Antibacterial (12 ks)

CHILLY Vlhčené ubrousky Antibacterial (12 ks)

CHILLY Vlhčené ubrousky Antibacterial (12 ks)

nedostupné
Běžná cena: 79,90 Kč
Akční cena: 49,00 Kč

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: chilly44883 , EAN: 8002410032352

CHILLY Vlhčené ubrousky Antibacterial (12 ks)

CHILLY Vlhčené ubrousky Antibacterial (12 ks)

Popis:

Nové intimní ubrousky Chilly si díky praktickému balení vždy zachovají svěžest a vlhkost, jsou diskrétním společníkem, kterého si můžete v kabelce vzít kamkoliv vždy s sebou, ať už jste na cestách, v práci nebo na dovolené.

Díky přírodním složkám (šalvěj lékařská, mateřídouška, tymián) a novému jemnějšímu tkanivu zabezpečí intimní ubrousky Chilly Antibacterial nejen intimní ochranu, ale také jemnost a citlivost v každém okamžiku dne.

Složení a specifikace:

  • výtažky ze šalvěje – mají silné dezinfekční, protiplísňové a protizánětlivé účinky, pomáhají při menším poranění kůže, kdy postižené místo vydezinfikuje a uklidní, ale i při následném používání urychlí jeho hojení, spolehlivě léčí různé mykotické potíže
  • výtažky z mateřídoušky a tymiánu – mají antiseptické účinky, které působí proti bakteriím a plísním, zklidňují pokožku a zajišťují rychlé odstranění podráždění
  • kyselina mléčná – podporuje zdravou bakteriální flóru, hydratuje pokožku a celkově ji zklidňuje
  • triclosan – je silné protibakteriální a protihoubové činidlo, má bakteriostatic­ké účinky

Balení obsahuje 12 kusů vlhčených ubrousků.

O značce Chilly:

Chilly je specialista na ženskou intimní hygienu. Díky své mimořádné kvalitně produktů si tato značka dokázala za velice krátkou dobu získat přízeň žen po celém světě. Intimní přípravky značky Chilly splňují ty nejnáročnější požadavky pro citlivou pokožku a udržují zdravé pH prostředí intimních partií. Díky svému vyváženému a šetrnému složení je značka Chilly také doporučována gynekology.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader