CITYGRIPS Ochrana na kočárek double - Pink bunny

CITYGRIPS Ochrana na kočárek double - Pink bunny

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F000772 , EAN: 854013003752

CITYGRIPS Ochrana na kočárek double - Pink bunny

Citygrips Ochrana na kočárek double – Pink bunny

Popis:

Stylové a pohodlné chrániče na rukojeť jakéhokoliv kočárku, sloužící jako prevence a ochrana před každodenním opotřebením. Dále jsou také určeny všem, co chtějí, aby jejich kočárek vyniknul. Díky použití Citygrips se vyhnete špinavým, zpoceným rukou. Další výhodou je také možnost praní.

Sarah Jessica Parker, Tori Spelling, Tifanni Thiessan i další slavné maminky návleky na rukojeti Citygrips milují. Jsou inovativním řešením, které zahýbalo světem maminek a maximálně zpříjemnilo procházky s kočárkem – už žádné otlačené, ulepené a špinavé ruce od nepohodlných rukojetí na kočárku, s tím je ode dneška konec. Měkoučké, pohodlné návleky si zamilujete okamžitě při první procházce s kočárkem a už je nebudete chtít pustit (a to doslova). Stačí je jen navléknout na klasické rukojeti u kočárku a je hotovo.

Rozměr balení a specifikace:

  • Snadné a rychlé upevnění na rukojetˇ kočárku
  • Vyrobeno z odolného materiálu
  • Stylové vzory, aby Váš kočárek vyniknul
  • Možnost prání v pračce
  • Oblíbený doplněk celebrit

O značce:

Značka Citygrips:

Posláním značky je vytvořit inovativní, cenově dostupné a stylové produkty, které usnadnují život rodičům.

Jak začal příběh Citygrips?

Všechno začalo jednoho horkého letního dne v New Yorku. Maminka a zakladatelka značky Camie Gontier jako vždy vyrazila na procházku s kočárkem a jejím malým miminkem. Po nějaké době strávené procházením po Central parku si uvědomila, že je tlačení kočárků holýma rukama velice nepohodlné a po několika hodinách i bolestivé. Ihned tak přišel nápad na řešením tohto problému.

Zanedlouho tak vznikl vůbec první prototyp výrobku Citygrips, který splňoval všechny požadavky Conie. Výrobek musel být měkký, trvanlivý, stylový a omyvatelný. Při další procházce si prototypu všímalo čím dál tím více maminek a Conie jen tak tak stíhala vyřizovat zakázky přicházející z celého New Yorku. Sláva Citygrips se brzy roznesla i do jiných měst Ameriky a značka brzy pronikla také do Evropy a do ČR.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader