CLIC educ Mozaika s kufříkem - Princezny

CLIC educ Mozaika s kufříkem - Princezny

CLIC educ Mozaika s kufříkem - Princezny

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F005014 , EAN: 3155287853324

CLIC educ Mozaika s kufříkem - Princezny

CLIC educ Mozaika s kufříkem – Princezny

Popis:

Od nejmladšího věku jsou děti stimulovány okolním světem. Koncept barevných mozaiek francouzské značky CLIC EDUC pomáhá dětem rozvíjet jejich kreativitu, fantazii, motoriku, koordinaci oko-ruka a schopnost rozpoznat barvy.

Malé děti tak mohou dle 16 předloh tvořit mozaikové obrázky z 48 velkých nerozbitných knoflíků, které se připevňují na průhledný rastr. Tento rastr s kufříkem je vyroben v nakloněné poloze, která napomáhá malému dítěti snadněji umísťovat jednotlivé knoflíky do mozaiky.

Kufřík s jednotlivými částmi je velmi snadné přenášet a používat jej i na cestách v autě či letadle. Barevné mozaiky jsou navrženy ve velmi líbivém a bezpečném designu bez ostrých hran.

Mozaika obsahuje:

8 oboustranných karet s 16 předlohami 48 velkých barevných knoflíků (o průměru 32,5 mm) 10 samolepek průhledný rastr kufřík, který slouží také jako stojánek

Rozměr balení:

  • 340×320×90 mm
  • Velikost mozaiky: 320 × 290 × 70 mm

Doporučený věk: od 24 měsíců

Anonymní uživatel

Mozaiku jsem koupila pro svoji dceru pod stromeček.Líbí se mi zpracování, ilustrace, možnost dokreslení vlastních motivů pod rastr. Dají se učit barvy, tvary, počet, rozvíjet matematické představy.

pěkné provedení velké "knoflíky" vhodné pro úchop made in France

zdroj dat: heureka.cz

Ajax loader