COLIEF Hydratační krém pro budoucí maminky

Kód výrobku: F135775 Dodavatelský kód: 5391510234692

Skladem

389,00 Kč

Značka:

COLIEF Hydratační krém pro budoucí maminky

Značka:

Colief® Hydratační krém pro budoucí maminky je jedinečná směs bohatých rostlinných olejů a esenciálních vitamínů na vyživení a péči o pokožku během těhotenství i po něm.

Colief® Hydratační krém pro budoucí maminky je nejnovějším přírůstkem do rodiny výrobků Colief®. Představuje opravdový elixír na péči o pokožku každé budoucí i čerstvé rodičky. Odborně připravené složení pomáhá předcházet vzniku strií a chrání i před nepříjemným svěděním suché pokožky, které často zažívají těhotné ženy. Jedinečné vlastnosti krému urychlí přirozený proces obnovy pokožky po porodu během důležitých prvních měsíců. Krém pomáhá předcházet výskytu strií, zmírňuje pocit sucha, hydratuje a vyživuje pokožku. Hydratační krém je obohacen rostlinnými extrakty a vitamíny, které udržují pokožku jemnou a pružnou. Obsahuje oleje z mandlí, měsíčku lékařského, avokáda, pupalky dvouleté a z hroznových jadérek, dále vitamin E a provitamin B5. Je hypoalergenní a bez parabenů.

Složení:

Obsahuje oleje z mandlí, měsíčku lékařského, avokáda, pupalky dvouleté a zhroznových jadérek, vitamín E a provitamin B5.

Hypoalergenní bez parabenů.