CYBEX Autosedačka Sirona Z2 i-Size PLUS (0-18 kg) Soho Grey

Kód výrobku: F169337 Dodavatelský kód: 522002425
  • Barva:
Na objednávku
do měsíce
11 190,00 Kč

Značka:

CYBEX Autosedačka Sirona Z2 i-Size PLUS (0-18 kg) Soho Grey

Značka:

Nová autosedačka Sirona Z2 i-Size pro batolata nabízí polohu čelem po i proti směru jízdy s flexibilním pohodlím pro rostoucí dítě. Vyžaduje systém Base Z2, který je nutné zakoupit zvlášť.

Díky chytrému otočnému mechanismu 360° si můžete snadno vybrat mezi bezpečnou polohou proti směru jízdy a pohodlnou polohou ve směru jízdy. S autosedačkou Sirona Z2 i-Size je nastupování a vystupování dětí snadné, protože autosedačku lze nyní otočit ke dveřím, i když je sklopená.

Bezpečnostní standardy definující nároky v našem oboru, kterými je společnost CYBEX známá, jsou zajištěny integrovaným systémem lineární ochrany při bočním nárazu (systém L.S.P.) a technologií pro snížení energie nárazu. S autosedačkou Sirona Z2 i-Size je samozřejmostí snadné, pohodlné a bezpečné cestování vás i dítěte. Ve své poloze proti směru jízdy sedačka Sirona Z2 i-Size snižuje riziko poranění při čelním nárazu. Zkoušky ukazují, že síla čelního nárazu je rovnoměrně rozložena na velkou plochu skořepiny autosedačky. Doporučujeme používat sedačku Sirona v poloze proti směru jízdy, dokud dítě nebude starší 15 měsíců a pokud možno i déle.

Autosedačka Sirona Z2 i-Size disponuje odnímatelnou vložku pro novorozence, zaručuje téměř kompletně sklopenou polohu dítěte. Sníží se tak riziko, že hlava dítěte během spánku přepadne dopředu, což může vést k vážným dýchacím potížím. Vložku pro novorozence odeberte, jakmile dítě dosáhne výšky přes 60 cm, aby mělo v sedačce víc prostoru.

Dvoubarevná džínsovina dodává tomuto materiálu jedinečný strukturovaný vzhled, stejně jako zvýšenou odolnost – pro pocit pohodlí.

Volnost volby 45–105 CM, MAX 18 KG (PŘIBLIŽNĚ 4 ROKY), UN R129/03 i-Size

Obdivuhodná flexibilita, vytříbený styl a spolehlivá ochrana – Sirona Z2 i-Size je autosedačka, jejíž podstatou je bezpečnost a pohodlí.

Roste s dítětem Jak vaše dítě roste, má nastavitelná opěrka hlavy 12 individuálních poloh pro dokonalé přizpůsobení a optimální ochranu v průběhu let.

Snadné nastupování Rychlejší zahájení cesty. Otáčení o 360° umožňuje snadné nastupování po straně dveří a přepínání mezi polohou proti směru jízdy a ve směru jízdy je také jednoduché.°

Maximální pohodlí Spánek, uvolnění a klidné cestování. Jednou rukou můžete sedačku sklopit do jedné z pěti pohodlných poloh, takže se vašemu dítěti bude za jízdy vždycky dobře odpočívat.

Ochrana při bočním nárazu Při bočním nárazu pomáhá integrovaný systém lineární ochrany při bočním nárazu (L.S.P.) a skořepina tlumící náraz snížit sílu nárazu přibližně o 25 %.

Modulární systém Bezpečné cestování od narození do čtyř let. Autosedačka Sirona Z2 i-Size má společnou základnu s autosedačkou Cloud Z2 i-Size, takže až vaše dítě odroste z první dětské autosedačky, můžete ji snadno vyměnit.

Jedna základna. Dvě sedačky. Základna Base Z2 je kompatibilní se dvěma různými autosedačkami a poskytuje pevnou oporu pro první čtyři roky života (k dokoupení samostatně).