CYBEX Pallas-FIX autosedačka (9-36kg) 2016 Pure Black

CYBEX Pallas-FIX autosedačka (9-36kg) 2016 Pure Black

do 3-5 dnů
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F015603 , EAN: 4250183709627

CYBEX Pallas-FIX autosedačka (9-36kg) 2016 Pure Black

CYBEX Pallas-FIX autosedačka (9–36kg) 2016 Pure Black

Popis:

Dvě autosedačky v jedné – CYBEX Pallas-fix lze používat více než 11 let. Ve skupině 1 je autosedačka vybavena nastavitelným bezpečnostním pultem, který se podobá nafouknutému airbagu. Síla nárazu je přenášená přes celou jeho plochu a je redukována náraz-pohlcujícími materiály autosedačky. Pro děti ve věku cca 3 a více let lze autosedačku jednoduše přeměnit na vítěznou autosedačku ve skupině 2/3, CYBEX Solution X-fix. Připojení ISOFIX ještě vylepšuje bezpečnost a stabilitu autosedačky, která Je kompatibilní také s vozidly bez připojení ISOFIX.

Bezpečnost bez omezení:

Nastavitelný bezpečnostní pult snižuje riziko vážných zranění krku bez omezení dítěte (patentováno).

Síla čelního nárazu je přenášena přes bezpečnostní pult a absorbována pomocí jeho náraz pohlcujících materiálů. Tento systém se podobá nafouknutému airbagu a v případě nehody napomáhá výrazně redukovat sílu nárazu. Bezpečnostní pás vozidla neublíží dítěti, zatímco jeho citlivá hlava, krk, ramena a vnitřní orgány jsou chráněny. Nově navržený nastavitelný bezpečnostní pult (patentováno) lze přizpůsobit pro co největší pohodlí dítěte. Pult navíc poskytuje více svobody pohybu pro horní část těla a ve srovnání s běžným 5-bodovým systémem pásů poskytuje maximum bezpečí, především v případě čelního nárazu.

2v1 lze používat více než 11 let:

Tato autosedačka roste společně s dítětem a lze ji proto používat více než 11 let. Ve skupině 1 se používá bezpečnostní pult, který se podobá nafouknutému airbagu a v případě nehody chrání před zraněním krku bez omezení pohybu dítěte. Pro děti ve věku cca 3 roky a více se autosedačka snadno přemění na autosedačku skupiny 2/3 ze série Solution.

Ochrana při bočním nárazu:

Lineární ochrana při bočním nárazu (L.S.P. System) poskytuje více bezpečí v případě bočního nárazu.

Lineární ochrana při bočním nárazu (L.S.P. System) systematicky absorbuje sílu bočního nárazu v lineární sérii reakcí využívajících ramenní a hlavové protektory. Ve stejný moment je kinetická energie těla, způsobená nárazem, absorbována ve velmi brzké fázi a hlava dítěte je aktivně vedena do bezpečné pozice.

Komfortní polohovací funkce:

Zajišťuje uvolněnou a klidnou cestu

Ve Skupině I je autosedačka Pallas vybavena funkcí jednoduše ovladatelného polohování, nastavitelného pouze jednou rukou zepředu sedačky.

3 poziční polohovací opěrka hlavy:

3-poziční polohovací opěrka hlavy chytře zabraňuje přepadnutí hlavy dítěte dopředu během spánku.

Firmou CYBEX patentovaná 3-poziční polohovací opěrka hlavy zaručuje optimální ochranu v případě bočního nárazu. Tato revoluční technologie přesouvá těžiště hlavy dítěte mírně dozadu a zabraňuje tak jejímu přepadnutí během spánku. V případě bočního nárazu zůstává hlava v bezpečné zóně autosedačky, která zajišťuje optimální ochranu. Patentovaná 3-poziční opěrka hlavy navíc nabízí pohodlnější pozice pro spánek a zajišťuje tak bezpečnou a klidnou cestu.

Vlastnosti:

  • 11 poloh výškově nastavitelné hlavové opěrky
  • Nastavitelný sklon zádové opěrky
  • Zesílené boční strany
  • 3-poziční náklon hlavové opěrky (jako Solution X)
  • L.S.P. System na ochranu proti přímému bočnímu nárazu (jako Solution X)
  • Snímatelný prací potah
  • Délka x Šířka x Výška: 49 × 48 × 72 cm
  • Váha: 11 kg

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader