Loading
Loading

CYBEX Podvozek ePriam Matt Black+Seat 2019

CYBEX Podvozek ePriam Matt Black+Seat 2019

Varianty

do 3 týdnů na eshopu a skladem na 1 prodejně
Cena 31 990,00 Kč

Kód: F109543 , Dodavatelský kód: 519002625.10 , EAN: 4058511597515 , Značka: Cybex

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

CYBEX Podvozek ePriam Matt Black+Seat 2019

Revoluční chytrá technologie se setkává s luxusním designem – e-PRIAM – první e-kočárek od CYBEXu. Inteligentní, intuitivní a výjimečně inovativní e-PRIAM vám umožní snadno brázdit po kopcích a chytře se přizpůsobí nepříznivému povrchu, jako je např. písek, štěrk nebo dlažební kostky. Zažijte kouzelný pocit odlehčeného nákladu, uhlazené kamenité cesty nebo zpřístupněného náročného stoupání.

PODPORA DO KOPCE A Z KOPCE

Náročné tlačení kočárku do kopce je problémem minulosti – e-PRIAM vám v potřebných chvílích podá pomocnou ruku. Po své aktivaci kočárek monitoruje úsilí, vynakládané při jeho tlačení a podpoří váš výstup tak, že i prudké stoupání pro vás bude procházkou po rovině. V rukojeti kočárku integrované senzory zaznamenávají tlak a tah, který vyvíjíte na rukojeť během jízdy a uzpůsobují podle toho chytrou podporu pro jízdu do kopce a z kopce. Spouštění této asistence je tak důmyslně promyšlené a hladké, že vám jízda do/z kopce bude připadat jako jízda po rovině. Elektronické funkce vám pomohou při stoupání o náklonu až cca 25 % (cca 14°). To zhruba odpovídá náklonu věhlasné ulice Lombard Street v San Franciscu.

PODPORA NA NEROVNÉM POVRCHU

Neváhejte nad jízdou mimo chodník: e-PRIAM vám umožní snadno překonat nerovný terén, jako jsou například písečné pláže, nezpevněné cesty nebo sněhem zasypané ulice. Snazší cestování pro vás, pohodlnější cestování pro vaše dítě.

INDIVIDUÁLNÍ DESIGN

Přizpůsobte si váš e-PRIAM dle vašeho vkusu. Zkombinujte vámi zvolený podvozek s jedním z širokého výběru Seat Packů a změňte tak vzhled vašeho kočárku kdykoliv se vám zachce. Všestranný a stylový podvozek je dostupný v několika sofistikovaných provedeních: moderní Matt Black rafinovaný Rosegold stylový chrome s černými nebo hnědými detaily.

4 v 1 CESTOVNÍ SYSTÉM

Nový 4 v 1 cestovní systém dělá z kočárku e-PRIAM flexibilního a pohodlného společníka na cesty. Všestranný podvozek vám umožňuje přizpůsobit kočárek dle vašich potřeb a pomůže vám čelit všem nástrahám mobilního života. Kromě nových korbiček LUX Carry Cot a LITE Cot můžete na kočárek nasadit také vítězné dětské autosedačky CYBEX. Pro starší děti pak lze ke kočárku e-PRIAM připevnit praktickou sportovní nástavbu, kterou lze používat po i proti směru jízdy.

SPECIFIKACE PRODUKTU:

  • Cybex Platinum e-Priam podvozek: Hliníkový podvozek s plastovými částmi.
  • Váha: 10,7 kg
  • Rozměry: Složený kočárek bez sportovní nástavby: D 950 mm / Š 600 mm / V 300 mm
  • Kompaktně složený kočárek bez sportovní nástavby (bez koleček): D 800 mm / Š 510 mm / V 210 mm
  • Baterie: e-PRIAM je napájený lithium-iontovou baterií a v závislosti na zatížení a okolních podmínkách má dojezd cca 8–45 km. Baterii lze dobít během šesti hodin a úroveň jejího nabití lze snadno zkontrolovat pomocí LED indikátoru na zadní ose kočárku.
  • Senzory:Senzory v rukojeti zaznamenávají úroveň tlačení a tahání kočárku a promyšlený algoritmus neustále propočítává optimální míru podpory, kterou zrovna potřebujete. Díky tomu se e-PRIAM dokáže bleskově přizpůsobit okolním podmínkám.
  • Motory: Dodatečnou sílu při jízdě s kočárkem e-PRIAM vám dodávají dva elektromotory, které jsou dostatečně tiché, aby nerušily klidný spánek vašeho dítěte. Každý z elektromotorů se diskrétně schovává za zadními koly na obou stranách zadní nápravy.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Vybrat variantu (4 barvy)

Barva

CYBEX Podvozek Mios + Seat 2019 Matt Black
CYBEX Podvozek Mios + Seat 2019 Chrome Black
CYBEX Podvozek Mios + Seat 2019 Chrome
CYBEX Podvozek Mios + Seat 2019 Rosegold
Poslední kus
12 490,00 Kč
11 949,00 Kč
Ponechat původní variantu
Poslední kus
12 490,00 Kč
11 949,00 Kč
Ajax loader