CYBEX Priam 4.0 Seat Pack Spring Blossom Dark black

Kód výrobku: F164193 Dodavatelský kód: 521002817
Na skladě
10 590,00 Kč

Značka:

CYBEX Priam 4.0 Seat Pack Spring Blossom Dark black

Značka:

Obsah balení – Priam Seat Pack (vč. stříšky, polstrování pásů, vnitřní vložky a potahu opěrky nohou). Není kompatibilní s podvozkem 2021. Kolekce Spring Blossom.

Půvab ženy často spočívá v její síle. Někdy je skrytá, jindy zase na odiv všem okolo. Žena může být romantická, citlivá a ženská, ale hlubokou uvnitř má instinkt pečovat, ochraňovat a inspirovat všechny v jejím okolí. A nakonec má také sílu přivést na svět nový život. Okouzlující, svůdný a luxusní design – silná prohlášení, za kterými se zaručeně každý otočí.

Pohlédněte na elegantní detaily a dotkněte se sofistikovaných doplňků – ve všech směrech vrcholné zpracování. Krása nevyzařuje jen zvenku, ale také z luxusního vnitřku. Uhlazenost a sofistikovanost s moderní elegancí, právě tady se setkává prvotřídní styl s praktickým designem. Na míru vyrobené kovové doplňky, luxusní detaily a ozdoby v podobě drahokamů dodávají kolekci nezpochybnitelný půvab. Každý produkt v této kolekci je nadčasový a je radost jej mít. Překrásné květy v úchvatných 3D nášivkách přímo svádějí k dotekům a k prozkoumání jejich výjimečných detailů. Vyberte si mezi Spring Blossom Dark a Spring Blossom Light. Je to láska na první pohled.

Priam Seat Pack Dodejte vašemu kočárku Priam dotek květinového půvabu. Priam Seat Pack v kolekci Spring Blossom v sobě snoubí rajskou eleganci a prvotřídní pohodlí. Polstrované pásy a vnitřní vložka se s jemností starají o bezpečí a pohodlí vašeho dítěte. Přizpůsobte si kočárek Priam dle vašeho vkusu. Kombinací podvozku s jedním z širokého výběru potahů Priam Seat Pack vytvoříte kočárek přesně podle vašich představ.

Roztahovací XXL Sluneční stříška S UPF50+ ochranou před sluncem a síťovanou vložkou pro lepší cirkulaci vzduchu.

Pohodlná vnitřní vložka Poskytuje vhodnou oporu a výjimečné pohodlí.

Polstrované pásy Pro dodatečné pohodlí.

Vlastnosti:

  • široký výběr barev dle kolekce
  • roztahovací XXL sluneční stříška
  • pohodlná vnitřní vložka
  • polstrované pásy
  • barva: černá s motivem květin

Seat Pack 4.0 novinky:

  • bez námahy upravíte pásy sportovního sezením jedním zatažením
  • intuitivní nasazení látkového potahu – poloviční čas oproti předchozímu modelu
  • držák nápojů posunut výše
  • vylepšená fixace ramenní vycpávky