DETOA Krtek rybářem

DETOA Krtek rybářem

skladem
cena: 289,00 Kč

Kód: F014125 , EAN: 8593547132225

DETOA Krtek rybářem

Společenská hra s Krtkem a rybičkami. Zábavná magnetická hra pro děti na soustředění, motoriku a trpělivost. Cílem hráče je pochytat co nejvíce rybek v co nejkratším čase. Dno krabice, do které se umístí papírová vložka, slouží zároveň jako rybník. Balení obsahuje 2 pruty s magnetem, 9 „rybek“ s kovovými kroužky, návod.

Krteček je nejoblíbenější česká kreslená postavička, známá z 63 filmů a řady knížek. Nerozlučný kamarád mnoha generací u nás i ve světě. Autorem je velmi populární český výtvarník pan Zdeněk Miler, který první příběh s Krtečkem nakreslil již v roce 1956.

Tradiční český výrobce dřevěných hraček firma DETOA, je zárukou vysoké kvality a zpracování dřevěných výrobků. Dřevěné hračky firmy Detoa se řadí mezi nejkvalitnější a nejestetičtější dřevěné hračky, které jsou v současnosti na evropském a tuzemském trhu k dostání. Nákupem hraček povedete své děti k rozvoji motorických schopností, estetickému cítění a kladnému vztahu k přírodnímu materiálu – dřevu.

Specifikace:

Velikost rybiček: 55 – 100mm Rozměry balení (š v h): 29,5 × 20 × 6cm Obsah balení: 9× rybičky různých velikostí 9× očka 2× prut

Hra je vhodná pro děti od 3 let.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader