DINO Baby Puzzle ZOO

DINO Baby Puzzle ZOO

DINO Baby Puzzle ZOO

skladem
Běžná cena: 149,00 Kč
Akční cena: 129,00 Kč

Kód: F012041 , EAN: 8590878325050

DINO Baby Puzzle ZOO

Popis:

Než vyrazíte do opravdové zoologické zahrady, ukažte dětem, jaká tam potkají zvířátka. Na třech různých skládačkách s velkými dílky se seznámí s dvojicí slonů, ledních medvědů a čtveřicí opiček.

Skládáním jednoduchého puzzle si nejmenší děti zlepší motoriku, procvičí fantazii a naučí se druhy zvířat i jejich mláďátek.

Sada obsahuje 3 samostatné obrázky rozdělené na 3, 4 a 5 dílků.

Skládačka byla vyrobena v ČR. Každý dílek je ze zdravotně nezávadného kartonu, který není škodlivý ani v případě, že ho vaše dítko ochutná. Veškeré části prošly testem 2+, který zaručuje, že je děti ani při neopatrném zacházení neukroutí.

Rozměr a specifikace:

  • vhodné pro děti od 2 let
  • rozměr dílku: 180 × 180 mm
  • rozměr celého obrázku: 274 × 190 × 34 mm

O značce DINO:

Společnost Dino Toys s.r.o. je stabilní, rodinná firma dodávající produkty v oblasti hraček do domácností v České republice, ale i zahraničí, již od roku 1993, kdy byla společnost založena.

Snaží se poskytnout skvělou zábavu jak nejmladším generacím, tak i generacím starším, které vyhledávají hry, puzzle, obrázkové kostky, plyšové hračky, hrací karty, plastové hračky. Společnost Dino Toys spolupracuje s významnými výtvarníky, grafiky a vynálezci a pro jednotlivé zákazníky nabízí výrobu speciálních nebo lokálně adaptovaných titulů.

Základem strategie vývoje produktů Dino byl od počátku důraz na nejvyšší kvalitu obsahu, výtvarného zpracování a technického provedení. Základní strategií obchodu vždy byl a je důraz na špičkový logisticko-obchodní servis, moderní metody prodeje a solidní a zodpovědný přístup každého zaměstnance k zákazníkům.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader