DINO Deskové Puzzle Krtek a autíčko

DINO Deskové Puzzle Krtek a autíčko

skladem
cena: 119,00 Kč

Kód: F012049 , EAN: 8590878303034

DINO Deskové Puzzle Krtek a autíčko

Na cestování podzemními tunýlky stačí Krtečkovi jen jeho tlapky, ovšem pro jízdu venku rád využije pořádné auto.

Obrázkové puzzle s Krtečkem motoristou si děti poskládají z 12 dílků a při skládání zapojení nejen své motorické schopnosti, ale také představivost a kreativitu.

Součástí balení je také kartonová podložka a rámeček, který usnadňuje skládání a zajišťuje, aby se puzzlíky nerozsypaly. Užijte si spoustu zábavy při skládání. Postavička Krtka je oblíbená nejen u dětí, ale i u dospělých. Skládačka navíc rozvíjí jemnou motoriku a zdokonaluje koordinaci oka a ruky.

Skládačka byla vyrobena v ČR. Každý dílek je z odolného a zdravotně nezávadného kartonu. Materiál je naprosto bezpečný i v případě, že ho děti ochutnají.

Rozměr a specifikace:

  • vhodné pro děti od 3 let
  • rozměr celého obrázku: 31 × 23 cm
  • rozměr dílků: 5 × 5 cm

O značce DINO:

Společnost Dino Toys s.r.o. je stabilní, rodinná firma dodávající produkty v oblasti hraček do domácností v České republice, ale i zahraničí, již od roku 1993, kdy byla společnost založena.

Snaží se poskytnout skvělou zábavu jak nejmladším generacím, tak i generacím starším, které vyhledávají hry, puzzle, obrázkové kostky, plyšové hračky, hrací karty, plastové hračky. Společnost Dino Toys spolupracuje s významnými výtvarníky, grafiky a vynálezci a pro jednotlivé zákazníky nabízí výrobu speciálních nebo lokálně adaptovaných titulů.

Základem strategie vývoje produktů Dino byl od počátku důraz na nejvyšší kvalitu obsahu, výtvarného zpracování a technického provedení. Základní strategií obchodu vždy byl a je důraz na špičkový logisticko-obchodní servis, moderní metody prodeje a solidní a zodpovědný přístup každého zaměstnance k zákazníkům.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader