DINO Minipexeso Disney 2

DINO Minipexeso Disney 2

skladem
cena: 45,00 Kč

Kód: F012093 , EAN: 8590878601086

DINO Minipexeso Disney 2

Pexeso je stálicí, které baví již několik generací. Díky hře si vaše děti procvičí paměť a postřeh. Pexeso vyniká nádherně ilustrovanými obrázky Disney postaviček, které děti důvěrně znají.

Minipexeso pro nejmenší hráče obsahuje 12 párů obrázků. Hráči si cvičí paměť při hledání dvojic stejných obrázků. Vyhrává ten, kdo najde více párů. Mini rozměr oceníte hlavně na cestách.

Pexesa byla vyrobena v ČR. Jednotlivé kartičky jsou z kvalitního a zdravotně nezávadného kartonu, který dětem neuškodí ani v případě požití.

Rozměr a specifikace:

  • doporučený věk od 3 let
  • rozměr dílku: 90 × 65 × 28 mm
  • vhodné pro 2 – 4 hráče
  • doba hraní cca. 20 min

O značce DINO:

Společnost Dino Toys s.r.o. je stabilní, rodinná firma dodávající produkty v oblasti hraček do domácností v České republice, ale i zahraničí, již od roku 1993, kdy byla společnost založena.

Snaží se poskytnout skvělou zábavu jak nejmladším generacím, tak i generacím starším, které vyhledávají hry, puzzle, obrázkové kostky, plyšové hračky, hrací karty, plastové hračky. Společnost Dino Toys spolupracuje s významnými výtvarníky, grafiky a vynálezci a pro jednotlivé zákazníky nabízí výrobu speciálních nebo lokálně adaptovaných titulů.

Základem strategie vývoje produktů Dino byl od počátku důraz na nejvyšší kvalitu obsahu, výtvarného zpracování a technického provedení. Základní strategií obchodu vždy byl a je důraz na špičkový logisticko-obchodní servis, moderní metody prodeje a solidní a zodpovědný přístup každého zaměstnance k zákazníkům.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader