DONNAHAIR FORTE 1měsíční kúra 30 tobolek

DONNAHAIR FORTE 1měsíční kúra 30 tobolek

DONNAHAIR FORTE 1měsíční kúra 30 tobolek

nedostupné
cena: 328,90 Kč
Vyberte si platbu a vrátíme vám - 5 %

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F005892 , EAN: 8594059734426

DonnaHAIR FORTE 1měsíční kúra 30 tobolek

Popis:

(min. 100 znaků, max. 254 znaků)

DonnaHAIR® FORTE obsahuje vyvážené množství důležitých aminokyselin, vitaminů a minerálů, jako jsou biotin a zinek, které pomáhají při třepení, lámání a zvýšeném vypadávání vlasů. Nyní v limitované edici s luxusními šperky Swarovski 2013.

Působení/užití:

(Uveďte způsob užívání a působení přípravku.)

Jediná tobolka doplňku stravy DonnaHAIR® FORTE obsahuje zvýšenou dávku aminokyselin, pivovarských kvasnic a biotinu, které jsou pro strukturu vlasu klíčové. Navíc je nově obohacen o extrakt kopřivy dvoudomé, která podporuje tvorbu keratinu, základního stavebního prvku vlasu.

Díky tomu je dosaženo: rychlejšího nástupu účinku, působení přípravku je dlouhodobější, výsledná kvalita vlasů je viditelně lepší.

Nejprodávanější výživa specializovaná na vlasy v ČR 2011–2013.*

Přípravek obsahuje kombinaci čtyř synergicky působících složek Forte ActiveTM, které poskytují komplexní péči o vaše vlasy a pokožku hlavy: GROW ACTIVE+ (výživa a růst): Podporuje normální růst vlasů a pomáhá při jejich zvýšeném vypadávání. (biotin, zinek, extrakt přesličky rolní)

QUALITY ACTIVE+ (síla a pevnost): Několika různými mechanismy udržuje přirozenou kvalitu vlasů a jejich pevnost. Pomáhá při lámání a třepení. (biotin, zinek, extrakt přesličky rolní a kopřivy dvoudomé) SKIN ACTIVE+ (pokožka hlavy): Pečuje o kvalitu pokožky hlavy a díky tomu pomáhá při mastných či vysušených vlasech. Udržuje přirozený objem vlasů. (zinek, vitamin A, extrakt přesličky rolní) COLOR ACTIVE+ (barva a lesk): Zahrnuje směsici látek, které udržují sytost přirozené barvy vlasů a jejich lesk.

*Zdroj: IMS (prodej z lékáren, doplňky stravy s obsahem aminokyselin).

Dávkování:

Užívejte pravidelně 1 tobolku denně po jídle, zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Přípravek je vhodné užívat dlouhodobě. Mohou užívat diabetici, těhotné a kojící ženy.

Příznaky:

(Uveďte příznaky potíží, kvůli kterým lze daný přípravek užít. Informace převážně odpovídající příbalovému letáku.)

Přípravek DonnaHAIR® je určen: ženám, které trpí nadměrným vypadáváním, lámáním a třepením vlasů ženám, jejichž vlasy jsou v důsledku častého barvení a žehlení křehké a oslabené ženám, které chtějí zpomalit proces šedivění a vrátit vlasům jejich lesk

Složení přípravku:

L-methionin 230 mg, L-cystein 60 mg, L-tyrosin 150 mg, Biotin 300 μg, Kyselina listová 400 μg, Vitamin A 400 μg, Extrakt ze sušených pivovarských kvasnic 150 mg, Extrakt přesličky rolní 71,5 mg (odpovídá 7 mg křemíku), Extrakt kopřivy dvoudomé 12 mg, Zinek 7,5 mg

Info o firmě: (např. kde zákazník získá bližší info o přípravku)

Ve spolupráci se SWISS Pharmaceutical Investment vyrábí Simply You Pharmaceuticals a. s., Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3, ČR, EU

Odborná poznámka:

(různá upozornění, kdo nesmí užívat, kde uschovávat atd.)

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládat mimo dosah dětí! Výrobek není určen pro děti do tří let. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15–25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader