DOVE Fresh Touch dárkový balíček

DOVE Fresh Touch dárkový balíček

DOVE Fresh Touch dárkový balíček

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F009626 , EAN: 8710908114359

DOVE Fresh Touch dárkový balíček

DOVE Fresh Touch mini kazeta

Popis:

Krásná dárková kazeta Dove Fresh Touch mini je skvělým dárkem pro každou ženu, která chce pečovat o svou pokožku a zůstat tak přirozeně krásná a dokonale hydratovaná.

Balíček obsahuje: DOVE tekuté mýdlo svěží dotek 250 ml a Dove krémovou tabletu svěží dotek. Vše v nádherné dárkové krabičce.

Jednotlivé produkty:

DOVE tekuté mýdlo svěží dotek 250 ml:

Tekuté mýdlo Dove Fresh Fresh Touch s jemnou čistící formulí a ¼ hydratačního krému pomáhá udržovat Vaše ruce jemné a hydratované. Svěží vůně okurky a zeleného čaje zanechává na pokožce rukou chladivý pocit. Praktické balení s pumpičkou pro pohodlné použití.

DOVE tableta krémová svěží dotek:

Hydratujte svojí pokožku a dopřejte jí doslova Svěží dotek s novou řadou mýdel značky Dove. Krémovou tabletu tvoří z 1/4 účinný zvláčňující krém s výtažky okurky a extraktem zeleného čaje, které vaši pokožku zklidní od podráždění a propůjčí jí nebývalou svěžest.

Uklidňující čajové aroma působí blahodárně na pleť a účinně uvolňuje napětí i stres. Podíl okurkového extraktu pro změnu osvěžuje pokožku i smysly – bez nutnosti nanášení okurkových obkladů. Dopřejte si mladistvý vzhled a duševní pohodu. Obdařte svoje tělo atraktivní vůní mýdla Dove Svěží dotek.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader