DOVE Fresh Touch dárkový balíček

DOVE Fresh Touch dárkový balíček

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F009626 , EAN: 8710908114359

DOVE Fresh Touch dárkový balíček

DOVE Fresh Touch mini kazeta

Popis:

Krásná dárková kazeta Dove Fresh Touch mini je skvělým dárkem pro každou ženu, která chce pečovat o svou pokožku a zůstat tak přirozeně krásná a dokonale hydratovaná.

Balíček obsahuje: DOVE tekuté mýdlo svěží dotek 250 ml a Dove krémovou tabletu svěží dotek. Vše v nádherné dárkové krabičce.

Jednotlivé produkty:

DOVE tekuté mýdlo svěží dotek 250 ml:

Tekuté mýdlo Dove Fresh Fresh Touch s jemnou čistící formulí a ¼ hydratačního krému pomáhá udržovat Vaše ruce jemné a hydratované. Svěží vůně okurky a zeleného čaje zanechává na pokožce rukou chladivý pocit. Praktické balení s pumpičkou pro pohodlné použití.

DOVE tableta krémová svěží dotek:

Hydratujte svojí pokožku a dopřejte jí doslova Svěží dotek s novou řadou mýdel značky Dove. Krémovou tabletu tvoří z 1/4 účinný zvláčňující krém s výtažky okurky a extraktem zeleného čaje, které vaši pokožku zklidní od podráždění a propůjčí jí nebývalou svěžest.

Uklidňující čajové aroma působí blahodárně na pleť a účinně uvolňuje napětí i stres. Podíl okurkového extraktu pro změnu osvěžuje pokožku i smysly – bez nutnosti nanášení okurkových obkladů. Dopřejte si mladistvý vzhled a duševní pohodu. Obdařte svoje tělo atraktivní vůní mýdla Dove Svěží dotek.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader