DOVE Gentle set dárkový balíček

DOVE Gentle set dárkový balíček

DOVE Gentle set dárkový balíček

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F009628 , EAN: 8710908115905

DOVE Gentle kazeta

Popis:

Nádherný dárkový balíček od Dove, který je vhodný pro každou ženu, která pečuje o svou pokožku. Obsahuje Dove ECO7 Gentle Exfoliating (peelingový sprchový gel), Essential Nourishment BL (tělové mléko) a Dove krémová tabletu Gentle Exfoliating.

Jednotlivé produkty:

Dove ECO7 Gentle Exfoliating:

Peelingový sprchový gel Dove Gentle Exfoliating díky svému složení s mikročásticemi napomáhá pokožku nejen důkladně očistit, ale zároveň zjemnit a zregenerovat. Vytváří bohatou krémovou pěnu a díky technologii Nutrium Moisture zanechá vaši pokožku hydratovanou. Pravidelné používání peelingového sprchového gelu pokožku zbavuje odumřelých buněk a ta se tak stává čistší a sametovější.

Essential Nourishment BL:

Tělové mléko Dove Essential Nourishment obsahuje unikátní technologii DeepCare Complex s bohatým esenciálním olejem a některými pokožce přirozenými lipidy, které hydratují a vyživují pokožku do hloubky. Účinné péče pro dlouhotrvající krásnou a hebkou pokožku.

DOVE krémová tableta Gentle Exfoliating:

Krémová tableta Dove Gentle Exfoliating obsahuje ¼ hydratačního krému a zanechává pokožku celého těla vyživenou. Navíc díky svému složení s mikročásticemi zároveň napomáhá zjemnit a zregenerovat pokožku. Pravidelné používání peelingové krémové tablety zbavuje pokožku odumřelých buněk a ta se tak stává čistší a sametovější.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader