DOVE Gentle set dárkový balíček

DOVE Gentle set dárkový balíček

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F009628 , EAN: 8710908115905

DOVE Gentle set dárkový balíček

DOVE Gentle kazeta

Popis:

Nádherný dárkový balíček od Dove, který je vhodný pro každou ženu, která pečuje o svou pokožku. Obsahuje Dove ECO7 Gentle Exfoliating (peelingový sprchový gel), Essential Nourishment BL (tělové mléko) a Dove krémová tabletu Gentle Exfoliating.

Jednotlivé produkty:

Dove ECO7 Gentle Exfoliating:

Peelingový sprchový gel Dove Gentle Exfoliating díky svému složení s mikročásticemi napomáhá pokožku nejen důkladně očistit, ale zároveň zjemnit a zregenerovat. Vytváří bohatou krémovou pěnu a díky technologii Nutrium Moisture zanechá vaši pokožku hydratovanou. Pravidelné používání peelingového sprchového gelu pokožku zbavuje odumřelých buněk a ta se tak stává čistší a sametovější.

Essential Nourishment BL:

Tělové mléko Dove Essential Nourishment obsahuje unikátní technologii DeepCare Complex s bohatým esenciálním olejem a některými pokožce přirozenými lipidy, které hydratují a vyživují pokožku do hloubky. Účinné péče pro dlouhotrvající krásnou a hebkou pokožku.

DOVE krémová tableta Gentle Exfoliating:

Krémová tableta Dove Gentle Exfoliating obsahuje ¼ hydratačního krému a zanechává pokožku celého těla vyživenou. Navíc díky svému složení s mikročásticemi zároveň napomáhá zjemnit a zregenerovat pokožku. Pravidelné používání peelingové krémové tablety zbavuje pokožku odumřelých buněk a ta se tak stává čistší a sametovější.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader