DR.BROWN'S Kojenecká láhev Standard 250ml

DR.BROWN'S Kojenecká láhev Standard 250ml

DR.BROWN'S Kojenecká láhev Standard 250ml

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F013203 , EAN: 072239002551

DR.BROWN'S Kojenecká láhev Standard 250ml

DR.BROWN'S Ko­jenecká láhev Standard 250ml

Popis:

Kojenecká láhev Dr. Brown's byla navržena lékařem. Redukuje výskyt koliky, říhání, zvracení a nadýmání díky sníženému negativnímu tlaku a vzniku vzduchových bublin. Pomáhá zachovávat vitamíny D, C, A, E a tuky díky průkazně nižší oxidaci. Nedochází ke tvorbě vakua – krmení je podobné jako při kojení s unikátním patentovaným vnitřním systémem přisávání vzduchu.

Vlastnosti:

  • Patentovaný systém s vnitřním průtokovým ventilem eliminuje vakuum a vznik vzduchových bublin. Vzduch vchází do hrdla láhve a je odváděn přímo přes systém vnitřních průtokových ventilů
  • Vzduch prochází trubicí ventilu mimo toku mléka směrem ke dnu láhve.
  • Dítě je krmeno pohodlněji, protože ventil umožňuje sání bez nežádoucího negativa – vakua nebo diskomfortu z přijímaných vzduchových bublin, což pomáhá redukovat koliku, říhání a nadýmání. Ventily zabraňují smíchání mléka se vzduchem a tvorbě bublin, vakuovému tlaku a zablokování dudlíku.
  • Mléko nebo výživa volně teče přes dudlík a vzduch je odváděn nahoru směrem ke dnu láhve. Tento pozitivní tlak eliminuje zablokování dudlíku a pomáhá snížit nepříjemný nitroušní tlak.

Balení:

Každá láhev Dr. Brown's obsahuje v balení dvoudílný patentovaný vnitřní ventil, silikonový dudlík (stupeň 1), čistící kartáček a návod k použití.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader