DR.BROWN'S Kojenecká láhev Wide-Neck 240ml

DR.BROWN'S Kojenecká láhev Wide-Neck 240ml

do 3-5 dnů
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F013191 , EAN: 072239004555

DR.BROWN'S Kojenecká láhev Wide-Neck 240ml

DR.BROWN'S Ko­jenecká láhev Wide-Neck 240ml

Popis:

Kojenecká láhev Dr. Brown's byla navržena lékařem. Redukuje výskyt koliky, říhání, zvracení a nadýmání díky sníženému negativnímu tlaku a vzniku vzduchových bublin. Pomáhá zachovávat vitamíny D, C, A, E a tuky díky průkazně nižší oxidaci. Nedochází ke tvorbě vakua – krmení je podobné jako při kojení s unikátním patentovaným vnitřním systémem přisávání vzduchu.

Vlastnosti:

  • Patentovaný systém s vnitřním průtokovým ventilem eliminuje vakuum a vznik vzduchových bublin. Vzduch vchází do hrdla láhve a je odváděn přímo přes systém vnitřních průtokových ventilů
  • Vzduch prochází trubicí ventilu mimo toku mléka směrem ke dnu láhve.
  • Dítě je krmeno pohodlněji, protože ventil umožňuje sání bez nežádoucího negativa – vakua nebo diskomfortu z přijímaných vzduchových bublin, což pomáhá redukovat koliku, říhání a nadýmání. Ventily zabraňují smíchání mléka se vzduchem a tvorbě bublin, vakuovému tlaku a zablokování dudlíku.
  • Mléko nebo výživa volně teče přes dudlík a vzduch je odváděn nahoru směrem ke dnu láhve. Tento pozitivní tlak eliminuje zablokování dudlíku a pomáhá snížit nepříjemný nitroušní tlak.

Balení:

Každá láhev Dr. Brown's obsahuje v balení dvoudílný patentovaný vnitřní ventil, silikonový dudlík (stupeň 1), čistící kartáček a návod k použití.

Kompatibilní s:

  • 072239008010 D­r.Browns Sterilizátor (D801)
  • 072239008560 D­r.Browns Sterilizátor DeLuxe (D856)

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader