Loading
Loading

DUREX Play Masážní gel 2 v 1 – Aloe Vera, 200 ml

DUREX Play Masážní gel 2 v 1 – Aloe Vera, 200 ml

nedostupné
cena nebyla stanovena

Kód: F009724 , Dodavatelský kód: 8130566 , EAN: 5038483269626 , Značka: Durex

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

DUREX Play Masážní gel 2 v 1 – Aloe Vera, 200 ml

Lubrikační gel Play s výtažky z aloe vera plní hned dvě funkce a ve vašem milostném životě si jistě najde své místo. Můžete ho použít jako lubrikant a nemusíte se obávat, že by omezil vaše sexuální hrátky, protože je jedlý. Navíc jej můžete použít jako masážní gel pro masáž, která bude skvělou předehrou pro vaše vášnivé milování. Masážní gel je navržen pro možnost každodenního příjemného milování. Dopřejte si masážní gel s výtažky z aloe vera!

Vyzkoušejte gel pro jemnou a vzrušující masáž a poté využijte jeho lubrikačních schopností. Získáte nové zkušenosti v oblasti zlepšování sexuálního života a navíc zažijete nádherné milování.

Masážní gel Play je na bázi vody a je jedlý, nemusíte se tedy obávat použít ho po celém těle i tam, kde budete partnera líbat. Vylepšete své sexuální zážitky o smyslné potěšení z klouzajících těl a příjemně vzrušující masáže!

Použití:

Odstraňte víčko, jemně zmáčkněte a plynule masírujte vytoužené místo.

Play Sensual Massage 2 in 1 je rozpustný ve vodě a snadno se vymývá. Nelepí a nezanechává skvrny. Raději se vyhněte kontaktu s očima. V případě podráždění, přestaňte lubrikant používat. Pokud podráždění přetrvá nebo je potřeba pokaždé použít ještě více lubrikantu, poraďte se s lékařem.

Spotřebujte do 3 měsíců od prvního otevření. Skladujte raději mimo dosah dětí.

“Tento produkt je v Evropské unii certifikován notifikovanou osobou SGS CE0120 jako zdravotnický prostředek v souladu se směrnicí 93/42/EHS o zdravotnických prostředcích, a to výhradně pro zmírnění vaginální suchosti a nepříjemných stavů v intimních partiích. Další nezdravotnická použití přisuzovaná tomuto prostředku nespadají do rámce certifikace CE a uživatelé by si měli vždy uvědomovat, že použití produktu a/nebo jeho bezpečnost nebyl pro tyto účely orgánem SCG hodnocen.”

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader