ELASTI-Q Exclusive tělový krém proti striím 150ml

ELASTI-Q Exclusive tělový krém proti striím 150ml

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F005895 , EAN: 8594059730459

ELASTI-Q Exclusive tělový krém proti striím 150ml

Elasti-Q Exclusive tělový krém proti striím 150ml

Popis:

Nejprodávanější přípravek k pre­venci strií v ČR * Elasti-Q® Exclusive tělový krém působí proti striím nejen v oblasti bříška, ale také stehen, boků a v dalších problematických partiích. Má velmi příjemnou parfemaci, výborně hydratuje pokožku, rychle se vstřebává a nezanechává mastný film.

Tento unikátní přípravek svým složením a účinností navazuje na jedinečný tělový krém Elasti-Q® Original k prevenci strií. Navíc je doplněn o další účinné látky, které příznivě působí na již vzniklé strie. Elasti-Q® Exclusive tělový krém: účinný v prevenci vzniku strií příznivě působí na již vzniklé strie hydratuje a vyživuje pokožku příjemná vůně a rychlá vstřebatelnost účinný i na pooperační nebo po úrazech vzniklé jizvy

Strie (někdy také pajizévky) vznikají při nadměrném napínání pokožky. Tyto nevzhledné jizvičky se vyskytují nejčastěji na břiše, bocích, prsou, stehnech a bedrech. Jestliže jste se s jejich výskytem již setkala, tělový krém proti striím Elasti-Q® Exclusive zajistí Vaší pokožce optimální výživu, díky které na ní budou strie méně znatelné.

Elasti-Q® Exclusive tělový krém patří mezi nejžádanější farmaceutickou kosmetiku určenou na problémy se striemi, a to především díky čtyřem vysoce účinným látkám, jež obsahuje – elastin, D-panthenol, kyselina hyaluronová a vitamin E. Elasti-Q® Exclusive tělový krém si klade za cíl přinášet ženám radost, půvab a krásu v každém věku.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader