ELASTI-Q Vitamins & Minerals s postupným uvolňováním, 90 tablet

ELASTI-Q Vitamins & Minerals s postupným uvolňováním, 90 tablet

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F005902 , EAN: 8594059731067

ELASTI-Q Vitamins & Minerals s postupným uvolňováním, 90 tablet

Elasti-Q Vitamins & Minerals s postupným uvolňováním, 90 tablet

Popis:

Elasti-Q® Vitamins & Minerals s postupným uvolňováním – doplněk stravy pro těhotné a kojící ženy, který jako jediný na trhu nabízí tablety se systémem postupného uvolňování účinných látek. Díky tomu zajišťuje jejich optimální vstřebávání, a díky tomu i efektivnější využití všech vitaminů a minerálů ve výrazně delším časovém úseku. Stačí užívat pouze 1 tabletu denně!

Elasti-Q® Vitamins & Minerals má výjimečné a unikátní složení, které přispívá k normální syntéze DNA (zinek), k normálnímu růstu zárodečných tkání během těhotenství (kyselina listová) a zároveň se podílí na procesu dělení a diferenciaci buněk (kyselina listová a zinek). Obsahuje kombinaci látek, které přispívají k normální tvorbě červených krvinek (vitamín B12 a B6) a hemoglobinu (železo a vitamin B6).

Pravidelným užíváním přípravku Elati-Q® Vitamins & Minerals dochází ke snížení míry únavy a vyčerpaní, k normální funkci imunitního systému (vitamin C a B12) a k normálnímu vstřebávání železa (vitamin C) a vápníku (vitamin D). Další vitaminy a minerály mají blahodárný účinek na stav zubů (vitamin D), nehtů a vlasů (zinek) a na vzhled kůže (zinek). Elasti-Q® Vitamins & Minerals zajišťuje přísun základních vitamínů a minerálů přínosných pro období, kdy plánujete těhotenství, v jeho průběhu a i při kojení. Jednotlivé složky tohoto multiminerálního a multivitaminového přípravku jsou koncipovány s ohledem na hormonální změny v organismu ženy.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader