Loading
Loading

ELLEN Probiotické tampóny eco normal (22 ks)

ELLEN Probiotické tampóny eco normal (22 ks)

nedostupné
cena nebyla stanovena

Kód: F007597 , Dodavatelský kód: 2741255 , EAN: 7350002725214 , Značka: Ellen

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

ELLEN Probiotické tampóny eco normal (22 ks)

Probiotické menstruační tampóny Ellen – Probiotikum a tampón 2v1

Zdravotnický prostředek vhodný pro snížení příznaků vaginálního diskomfortu a pro obnovu rovnováhy vaginální mikroflóry. Pro ženy, které pravidelně trpí vaginálními záněty, které jsou doprovázené nepříjemným pocitem svědění, pálení a výtokem.

Probiotické tampóny Ellen ® podporují zdravé poševní prostředí a poskytují spolehlivou a příjemnou hygienickou ochranu při menstruaci. Probiotické tampóny Ellen ® mohou mít příznivé účinky na poševní mikroflóru hned po první menstruaci.

Základní údaje o výrobku:

Jádro tampónu Ellen ® je vyrobeno ze 100% viskózy, která má vysokou absorpční kapacitu. Šňůrka tampónu je vyrobena ze 100% bavlny. Netkaná povrchová vrstva je ze 100% polypropylénu. Lacto Naturel® (LN®) je směsí patentovaných probiotických kmenů laktobacilů: Lactobacillus gasseri LN40, Lactobacillus fermentum LN99 a Lactobacillus rhamnosus LN113.

Obsahuje:

Ellen Probiotické tampóny obsahují směs patentovaných probiotických bakterií mléčného kvašení Lacto Naturel® (LN®), které jsou nejčastěji přítomny v přirozené vaginální mikroflóře. Tyto mléčné bakterie snižují na požadovanou úroveň pH a podporují přirozenou poševní mikroflóru, takže většina mikroorganizmů, které způsobují záněty, nedokáže růst.

Probiotické tampóny Ellen ® se používají místo běžných menstruačních tamponů.

Bakterie z rodu Lactobacillus produkující kyselinu mléčnou jsou u zdravých žen převládající složkou vaginální mikroflóry. Tyto příznivé bakterie produkují kyselinu mléčnou a přirozeným způsobem udržují ve vaginálním prostředí příznivou hladinu pH. Ve zdravé pochvě je pH tak nízké (pH 3,8 – 4,2), že většina ostatních organizmů při něm nedokáže přežívat. Kromě regulace hodnoty pH chrání laktobacily vaginální prostředí několika dalšími mechanizmy, čímž se zdravá vaginální mikroflóra stává první linií ochrany před urogenitálními infekcemi.

Pokud je přirozená rovnováha vaginální mikroflóry narušena, zvyšuje se riziko rozvoje urogenitálních infekcí. Mezi známé příčiny narušení rovnováhy vaginální mikroflóry patří pohlavní styk bez ochrany, přehnané používání hygienických prostředků, stres, těsné oblečení ze syntetických materiálů a užívání antibiotik.

Nejčastějšími vaginálními infekcemi jsou bakteriální vaginóza a kandidiáza (kvasinková infekce). Tyto stavy způsobují různé vaginální příznaky, jako je svědění, podráždění, nepříjemný zápach a zvýšený vaginální výtok.

Ellen probiotické tampóny prokázaly:

  • snížení nepříjemných pocitů: vaginální svědění, podráždění…
  • ochranu proti vaginální bakteriální nerovnováze
  • obnovení přirozené mikroflóry
  • zlepšení hojení při použití jako doplněk protiinfekční léčby
  • Ellen probiotické tampóny jsou vhodné pro všechny menstruující ženy, dokonce od první menstruace, i pro ty, které tampóny nikdy nepoužívaly.

Pravidelným používáním ženy předejdou diskomfortu v intimní oblasti, ale zároveň se budou cítit pohodlně i během menstruace.

Jak probiotické tampóny Ellen účinkují:

Probiotické bakterie v tampónu Ellen® jsou chráněny v nosném médiu a uvolňují se pouze při tělesné teplotě. Když tampón po zavedení dosáhne tělesné teploty, nosné médium se rozpustí a uvolní probiotické bakterie. Přibližně za 90 minut se probiotické bakterie LN® rozšíří z tampónu do pochvy a přichytí se k poševní sliznici, aby tak podpořily poševní mikroflóru.

Laktobacily mají samoregulační mechanizmy, které způsobují, že předávkování probiotickými tampóny Ellen® není možné.

Používejte probiotické tampóny Ellen ® pravidelně

Probiotické tampóny Ellen ® mohou mít příznivé účinky na poševní mikroflóru hned po první menstruaci. Některé z žen ale nepocítí příznivé účinky probiotik dříve než po třech až čtyřech po sobě následujících cyklech. K nejvýraznějšímu zlepšení zdraví pochvy dochází při pravidelném používání ellen® v průběhu menstruace.

Tampóny ellen® vyměňujte v přesně stejných intervalech, jako ostatní běžné tampóny.

Klinicky ověřeno:

Klinické studie ukázaly, že používání probiotických tampónů Ellen ® je zcela bezpečné.Dále bylo prokázáno, že tyto tampóny zmírňují nepříjemné pocity v pochvě, jako je svědění a podráždění. Probiotické tampóny Ellen ® také posiluje přirozenou poševní mikroflóru, která chrání prostředí vaší pochvy před bakteriální nerovnováhou.

Před použitím přípravku si přečtěte příbalový leták.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader