Loading
Loading

ELLEN Probiotický intimní krém 15 ml

ELLEN Probiotický intimní krém 15 ml

nedostupné

Dlouhodobě snížená cena 229,90 Kč 269,00 Kč

Kód: F007598 , Dodavatelský kód: 2807429 , EAN: 7350002722435 , Značka: Ellen

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

ELLEN Probiotický intimní krém 15 ml

Krém je vhodný pro všechny ženy bez rozdílu věku, které pociťují ve své intimní oblasti tzv. diskomfort, projevující se pocitem podráždění, suchosti, pálení a svědění, případně nepříjemným zápachem či výtokem.

Ellen Probiotický intimní krém obsahuje směs patentovaných probiotických bakterií mléčného kvašení Lacto Naturel® (LN®), které jsou nejčastěji přítomny v přirozené poševní mikroflóře. Po aplikaci vytváří krém kyselou bariéru, která chrání intimní oblast žen jednak před patogenními bakteriemi a jejich následným množením, tak před dehydratací této oblasti a s tím spojenými nepříjemnými pocity.

Potíže, které krém pomáhá řešit, se v naprosté většině objevují u žen ve fertilním věku – tedy jak u dívek, které začaly menstruovat, tak u dospělých žen. Probiotický intimní krém Ellen je určen pro řešení problémů v intimní oblasti vyvolané jako následek hormonálních změn, jako důsledek léčby různých onemocnění, apod. Období těhotenství patří díky výrazným hormonálním změnám v organizmu ženy mezi období se zvýšeným rizikem vzniku zmíněných obtíží v intimní oblasti.

Vzhledem k hormonálním změnám, které žena prodělá ve středním věku, pomáhá tento krém také při problémech v intimní oblasti u žen během a po menopauze.

Krém je určen k aplikaci na zevní intimní oblast ženy, tedy do oblasti rodidel a poševního vchodu. Obsahuje rostlinné tuky a oleje derivované z kokosového oleje. Neobsahuje vodu, je bez parfémů a konzervantů.

Před použitím přípravku si přečtěte příbalový leták.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader