ELLEN Probiotický intimní krém 15 ml

ELLEN Probiotický intimní krém 15 ml

skladem
Běžná cena: 269,00 Kč
Akční cena: 229,90 Kč

Kód: F007598 , EAN: 7350002722435

ELLEN Probiotický intimní krém 15 ml

Krém je vhodný pro všechny ženy bez rozdílu věku, které pociťují ve své intimní oblasti tzv. diskomfort, projevující se pocitem podráždění, suchosti, pálení a svědění, případně nepříjemným zápachem či výtokem.

Ellen Probiotický intimní krém obsahuje směs patentovaných probiotických bakterií mléčného kvašení Lacto Naturel® (LN®), které jsou nejčastěji přítomny v přirozené poševní mikroflóře. Po aplikaci vytváří krém kyselou bariéru, která chrání intimní oblast žen jednak před patogenními bakteriemi a jejich následným množením, tak před dehydratací této oblasti a s tím spojenými nepříjemnými pocity.

Potíže, které krém pomáhá řešit, se v naprosté většině objevují u žen ve fertilním věku – tedy jak u dívek, které začaly menstruovat, tak u dospělých žen. Probiotický intimní krém Ellen je určen pro řešení problémů v intimní oblasti vyvolané jako následek hormonálních změn, jako důsledek léčby různých onemocnění, apod. Období těhotenství patří díky výrazným hormonálním změnám v organizmu ženy mezi období se zvýšeným rizikem vzniku zmíněných obtíží v intimní oblasti.

Vzhledem k hormonálním změnám, které žena prodělá ve středním věku, pomáhá tento krém také při problémech v intimní oblasti u žen během a po menopauze.

Krém je určen k aplikaci na zevní intimní oblast ženy, tedy do oblasti rodidel a poševního vchodu. Obsahuje rostlinné tuky a oleje derivované z kokosového oleje. Neobsahuje vodu, je bez parfémů a konzervantů.

Před použitím přípravku si přečtěte příbalový leták.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader