Loading
Loading

Elodie Details Nová kolekce 2019

Představujeme novou kolekci od oblíbené značky Elodie Details: „Le Petit Parissien„. Podzimní kolekce je zaměřena na fusaky do kočárků, dečky, rukavičky a pokrývky hlavy. Podívejte se na krásné novinky inspirované stylem pařížských ulic.

winter-beanie-wool-knitted-blanket-AW19-elodie-details-lifestyle_1000px
pearl-velvet-blanket-AW19-elodie-details-lifestyle_2_1000px
 
 
 

Heslem francouzské revoluce bylo Liberté, égalité, fraternité (svoboda, rovnost, bratrství). Heslem francouzské módy by mohlo být Originalita, elegance a šmrnc. Podzimní kolekce Elodie Details „Le Petit Parisien“ se zaměřuje právě na výrazný, ale bezstarostný vzhled známý jako „pařížský styl“.  

Tam, kde se snoubí stylové a neformální prvky, vznikají kombinace, které jsou zároveň výrazné i minimalistické. Kontrasty mezi prvky romantickými a tvrdými, mezi záměrnými a téměř nonšalantními jsou to, co v ulicích Paříže považujeme za tolik neodolatelné.

 

Motivy inspirované slohem Art Nouveau, jako jsou pletené čepice a barety nebo kožené detaily a kožešina, na Vás dýchnou atmosféru ne tak vzdálené minulosti, kdy byla Paříž místem, kde se vzbouřenci setkali s buržoazií.

Tóny „Faded Rose“ a „Rebel Green se prolínají s uklidňujícím „Moonshell“, „Lily White“ a „Juniper Blue“. Hraví pudlové a kostkované vzory známé jako glenček nebo esterházy jdou ruku v ruce s retro květinovými vzory

Vy si tak můžete sami vytvořit přesně ten pařížský styl, který bude odrazem Vaší jedinečnosti. Byla to Audrey Hepburn, která skvěle řekla: „Paříž je vždy dobrý nápad.“

pearl-velvet-blanket-AW19-elodie-details-lifestyle_4_1000px

Vybírejte z naší nabídky novinek od Elodie Details:

Filtrace

Cenové rozmezí
Značky
Barva
Zobrazit více
Materiál
Pohlaví
Sezóna
Typ
Zobrazit více
Varianty
Zobrazit více
Velikost oblečení
Zobrazit více
Ajax loader