EPLINE Elektrické Auto Henes Broon F830, černé

EPLINE Elektrické Auto Henes Broon F830, černé

do 3-5 dnů
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F013558 , EAN: 8595582223098

EPLINE Elektrické Auto Henes Broon F830, černé

EPLINE Elektrické Auto Henes Broon F830, černé

Popis:

Není to jenom auto. Je to Broon F830. Luxusní design, maximální bezpečnost, nejmodernější a nejchytřejší technologie. Každý detail tohoto vozu dokonale odráží obraz skutečného vozu. Nechte se unést jedinečností a dopřejte svým dětem nezapomenutelný zážitek z jízdy.

Perfektně tvarovaná lesklá karoserie, otevírací dveře, kapota i kufr, odlehčené lité disky kol s měkkými bezdušovými pneumatikami a za nimi viditelné kotoučové brzdy na všech kolech už mnoho napovídají o preciznosti návrhu a technické úrovni. To hlavní je ale pod karoserií a na palubní desce.

Podvozek jako u velkých vozů:

Technologie HENES posunula jízdu dětským autíčkem k zážitku, který by si přál prožít i dospělý. Auto pohání dva elektromotory o výkonu 240 W, napájené z 24V akumulátoru. Nezávisle zavěšená kola na kyvných ramenech jsou vybavena plynovými tlumiči. Trvalý pohon na všechna kola dovolují dva diferenciály a mezinápravový rozvod. Šasi je z tuhého plastu, podstatné části z lakovaného z kovu.

Bezpečnost hlídaná procesorem:

Činnost auta kontroluje 32bitový procesor Cortex M3, pomocí čidel se sleduje zatížení, parametry jízdy a třeba i povolený náklon ve všech osách. Automaticky odhalí všechny nebezpečné nebo výjimečné situace a v případě problému auto zastaví.

Vše, co je povolené nastavenými „rodičovskými“ parametry, je ovladatelné dítětem v autě, pokud rodič pomocí vysílače nepřevezme kontrolu. Vychytávkou je i možnost zastavení auta ovladačem v režimu kdy dítě řídí auto samo.

Obrazovka pro palubní informace i multimédia:

Palubní přístroje zastupuje 7" tablet který je napojený na centrální jednotku. Ukazuje se rychloměr, stav akumulátoru, indikace režimů a řazení, ovládání parkovací brzdy, denních i nočních LED světel a další drobnosti. Reálná rychlost je omezena podle volby rodiče na 3–16 km/h, naprogramovaný styl jízdy může být od plynulého komfortního po rychle reagující sportovní. Palubní MP3 přehrávač a zvukové efekty už jsou jen drobným doplňkem. A aby se dítě s autem nenudilo ani doma, na displeji se dá spustit závodní simulátor ovládaný prvky auta, případně zobrazení přepojit přes HDMI na velkoplošnou televizi nebo projektor.

I na dlouhé výlety:

Kožená sedačka s pětibodovým bezpečnostním pásem či možnost přehrávání hudby z chytrého telefonu či USB a mnoho dalších unikátních prvků výbavy je jen příjemnou třešničkou tohoto automobilového dortu. Na jedno nabití baterie ujede auto přes 10 km.

Rozměr balení a specifikace:

Doporučený věk od 2 let Maximální rychlost 16 km/h Nosnost30 kg Elektrické auto vhodné od 2 – 8 let, 12V baterie, 10 km na jedno nabití, 5 stupňová automatická převodovka, 2.4GHz dálkové ovládání, tablet se systémem 7” , USB, nosnost 30 kg

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader