Expirace 7.6.2016: FRANCE LAIT Premium Comfort 2 (400g) - kojenecké mléko

Expirace 7.6.2016: FRANCE LAIT Premium Comfort 2 (400g) - kojenecké mléko Výprodej Dárek

Expirace 7.6.2016: FRANCE LAIT Premium Comfort 2 (400g) - kojenecké mléko

do 3-5 dnů
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F023222 , EAN: 3043932961114

Expirace 7.6.2016: FRANCE LAIT Premium Comfort 2 (400g) – kojenecké mléko

Popis:

Pokračovací kojenecká mléčná výživa FRANCE LAIT PREMIUM COMFORT pro kojence ve věku od 6 měsíců do 1 roku, na plynulý přechod ke smíšené stravě. Výživa se zahuštěným složením je obohacena o probiotika na optimalizaci trávení při menších těžkostech při trávení např. regurgitaci, kolice, zácpě, nadýmání. Obsahuje 13 vitamínů a 12 minerálů. Upravený poměr bílkovin kazein/syrovátka jako při mateřském mléku v tomto období kojení: 60/40. Obsahuje jód a 2 esenciální mastné kyseliny – kyselina linolová a alfa-linolenová, které podporují správný růst a vývoj dětí. (Příznivý účinek se dosáhne při minimálním denním příjmu kyseliny linolové v množství odpovídajícímu 1 % celkové energie a kyseliny α-linolenové v množství odpovídajícímu 0,2 % celkové energie). Optimální poměr kyselina linolová/kyselina linolenová = 8,3. Obsahuje bílkoviny, vápník, fosfor a vitamín D, které jsou nezbytné pro rozvoj a růst kostí dětí. Železo přispívá k normálnímu kognitivnímu vývoji dětí (schopnosti poznávat a učit se). Obohacené o cholin, inositol a o L-karnitin.

Složení:

částečně odstředěné mléko, demineralizovaná syrovátka (z mléka), rostlinné tuky (palmový, sójový, kokosový, slunečnicový), předželatinovaný kukuřičný a bramborový škrob, maltodextrin, syrovátkové bílkoviny (z mléka), fruktooligosacha­ridy (< 0,8 g/100 ml), minerály (uhličitan vápenatý, chlorid vápenatý, síran hořečnatý, chlorid hořečnatý, hydroxid vápenatý, mléčnan železnatý, síran zinečnatý, glukonan měďnatý, seleničitan sodný, glukonan manganatý, jodid draselný), vitamíny (retinol acetát, cholekalciferol, D-L-alfa tokoferol acetát, fytomenadion, askorban sodný, tiamin mononitrát, riboflavin, nikotinamid, D-pantotenát vápenatý, pyridoxin hydrochlorid, biotin, kyselina pteroylmonoglu­tamová, kyanokobalamin), emulgátor: sójový lecitin, cholin chlorid, inositol, L-karnitin, antioxidant: extrakt s vysokým obsahem tokoferolů.

Upozornění:

Pro kojence je nejvhodnějším pokrmem mateřské mléko. FRANCE LAIT PREMIUM COMFORT 2 ho může doplnit v případě jeho nedostatku anebo nahradit, pokud nemůže matka své dítě kojit. Nesprávné používání může ohrozit zdraví kojence. Před použitím jakéhokoliv přípravku pro kojence se poraďte se svým lékařem. Nepoužívejte pro děti mladší než 6 měsíců.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader