Feedo tým

Feedo zakladatelé Zákaznický servis Marketing a obchod Web development Administrativa a sklad Feedo bazárek

Matúš Karaffa

Matúš Karaffa

Matúš je spoluzakladatelem našeho obchodu a jeho jednatelem. Spravuje ho převážně z finančního hlediska. Množství času tráví mimo svoji kancelář na jednáních s dodavateli a obchodními partnery. Jeho hlavní úlohou je, abyste na Feedo měli vždy ty nejlepší akce, nabídky, výrobky, ale hlavně dobré ceny. Analyzuje množství dat o uživatelích, na základě kterých připravuje dlouhodobé strategie společnosti.

Martin Molčan

Martin Molčan

Martin, spoluzakladatel a jednatel našeho obchodu, je šéfem pro marketingovou komunikaci. Svůj tým vede tak, abyste o našem obchodě vždy věděli a byli informováni o všech našich produktech a akcích. Dohlíží na plynulý chod skladu a navrhuje dlouhodobé cíle společnosti v oblasti dalšího rozvoje.

Veronika Molčanová – Vargová

Verča

Verča je vedoucí oddělení péče o zákazníky. Vždy, když kontaktujete Feedo a máte jakékoli otázky, problémy či postřehy, prověří Vaše požadavky a zabezpečí rychlou nápravu. Je to velkou zásluhou Veroniky, že maminky si komunikaci s našim e-shopem pochvalují.

Dana Marvan, Hana Mošničková, Silvia Vorlíčková, Dorota Megger

Spolu s Veronikou tvoří nejdůležitější článek v komunikaci s maminkami. Každý den se snaží co nejlépe uspokojit vaše požadavky.

Zákaznický servis

Štěpán Jandl

Štěpán je projektový manažer. Stará se o to, aby spolupráce mezi jednotlivými úseky fungovala tak jak má, zastřešuje ty nejdůležitější projekty a řídí spolupráci s grafiky a s obchodním oddělením. Přichází s novými nápady na propagaci a rozděluje úkoly dál. Jeho cílem je, abyste o Feedu věděli a neunikla vám žádná zajímavá akce ani nové produkty.

Kateřina Baumruková

Pavlína Šelbická

Katka je se svým zaměřením specialista digitálních médií a je zodpovědná za průnik Feedo do stále dalších a dalších médií. Kromě toho s vámi každý den komunikuje na Facebooku. Odpovídá na vaše otázky, informuje o nejnovějších akcích a přináší reportáže ze zákulisí. Pozorně naslouchá všem vašim nápadům a připomínkám a ve spolupráci s kolegy se snaží v co nejkratší době řešit vaše problémy.

Tereza Cerhová

Tereza

Tereza je koordinátorkou tvorby obsahu, stará se o chod Feedo blogu a projektu ambasadorky. Vyhledává další možnosti propagace Feedo blogu v médiích a na partnerských webech, koordinuje soutěže, komunikuje se stávajícími partnerskými weby a sociálními sítěmi.

Jana Karaffová

Janka

Janka pomáhá Katce s blogem na zahraničních trzích. Je také autorkou mnoha článků na našem blogu a neustále hledá nová témata, která by vás mohla zajímat a o kterých byste se rádi něco dočetli.

Karolína Tykalová

Karolína jekoordinátorkou marketingových projektů. Úzce spolupracuje s grafiky, kterým zadává, jak by měly vypadat bannery na různé akce.

Markéta Osyková

Markéta Osyková

Markéta je další koordinátorkou marketingových projektů. Úzce spolupracuje s grafiky, kterým zadává, jak by měly vypadat bannery na různé akce.

Peter Orosz

Peter Orosz

Peter je koordinátorem projektů. Vytváří pro maminky newslettery, sleduje statistiky, provádí různá měření a navrhuje, jak náš obchod stále zlepšovat. Také spravuje naší internetovou síť a zodpovídá za to, aby byly všechny počítače, tiskárny, směrovače a jiná zařízení (zejména ve skladě) vždy funkční.

Martin Gonda

Martin Gonda

Martin pomáhá Petrovi s vytvářením newsletterů. Snaží se vybírat ty nejzajímavější akce, novinky a události, o kterých byste se chtěli něco dozvědět. Spolupracuje s grafiky, obchodním i marketingovým oddělením.

Eva Nemčková

Eva

Eva je ředitelka obchodu. Je odbornicí na kojeneckou výživu a pleny. Rozšiřuje stávající portfolio těchto kategorií a hledá nové dodavatele. Zároveň se ale pečlivě stará o ty stávající. Vymýšlí a domlouvá různé promoční akce, na kterých poté spolupracuje s marketingovým oddělením.

Michal Valent

Michal je produkt manažer. Rozšiřuje portfolio našich výrobků o nové zboží, kontaktuje nové dodavatele a stará se o ty stávající. Je naší specialistou v oblasti kojeneckých potřeb, dětské kosmetiky, hraček, kočárků, autosedaček a potřeb pro maminky a těhotné ženy.

Vladimír Fischer

Fíša nové

Vláďa je specialista obchodu. Jeho úkolem je zadávat do systému nové výrobky a vytvářet k nim popisy tak, abyste se dozvěděli vše, co potřebujete.

Marek Hotovčin

Marek Hotovčin

Marek je vedoucí logistiky skladových zásob. Má dokonalý přehled o tom, co prodáváme a když si všimne, že některý z produktů začíná nebezpečně ubývat, kontaktuje dodavatele a zabezpečí další dodávku. Je naším specialistou na kojenecké potřeby a dětskou kosmetiku a spravuje celou databázi produktů Feedo.

Lukáš Filip

Lukáš Filip

Lukáš je Markova pravá ruka. Pomáhá mu s kontrolou skladových zásob a komunikuje s dodavateli.

Petr Hrušák

Petr Hrušák

Petr pracuje jako senior business analytik, kdy pracuje s daty, analyzuje je a následně hledá, navrhuje a realizuje možnosti optimalizace vnitřních systémů, procesů, postupů dle potřeb společnosti. Identifikuje a společně odstraňuje tzv. bottlenecks – slabá místa. Zjišťuje příležitosti, jak vylepšovat a usnadňovat způsoby spolupráce a komunikace v celém týmu Feedo.

Tomasz Fryt

Tomek

Tomek řídí marketingové projekty v zahraničí. Připravuje bannerové a reklamní kampaně a zaměřuje se také na překládání.

Trần Hải Vân

Hai Van

Česká republika, zvláště její hlavní město Praha, je známé svou početnou vietnamskou komunitou. Komunikací se zákazníky v jejich mateřském jazyce Hai Van pomáhá mnohým maminkám a tatínkům, kterým čeština přece jen může dělat problémy. To však není zdaleka vše, co při svém polovičním úvazku stíhá zvládat. Postupně pro rodiče původem z Vietnamu připravuje e-shop v jejich vlastním jazyce a pomáhá informovat o Feedo v této poměrně uzavřené komunitě.

Miroslav Benek

Mirek Benek

Mirek je vedoucím IT oddělení Feedo. Neustále si rozšiřuje obzory a na naše stránky se snaží implementovat vždy ty nejmodernější technologie. Zaměstnanci ostatních oddělení komunikují výhradně s Mirkem, ten jejich nápady po konzultaci přetaví do technických zadání pro naše programátory a rozhodne o tom, které se realizují jako první.

Jan Kopecký

Jan Kopecký

Honza je databázový senior specialista křížený analytikem. Navrhuje datábze, analyzuje funkčnost systému a vyhledává chyby, které zároveň opravuje.

Kristián Feldsam

Kristián

Kristián je programátorem v IT oddělení Feedo. Stará se o funkčnost systému a databáze e-shopu. Upravuje stávající systém a zároveň jej vyvíjí, programuje a následně testuje nové nápady. Zálohuje systém a databázi a vede příslušnou dokumentaci.

Vít Zdrubecký

Vitek

Vítek je dalším programátorem, který pečuje o zdraví aplikace a to jak uvnitř, tak navenek. Dohlíží na to, aby se data chovala tak, jak mají, aby se uživatelům zobrazoval jen ten správný obsah a aby nedocházelo k rozepřím při komunikaci mezi jednotlivými částmi systému.

Petr Troler

Petr je dalším programátorem, který pečuje o zdraví aplikace a to jak uvnitř, tak navenek. Dohlíží na to, aby se data chovala tak, jak mají, aby se uživatelům zobrazoval jen ten správný obsah a aby nedocházelo k rozepřím při komunikaci mezi jednotlivými částmi systému, v rámci toho upravuje a programuje nové kusy našeho eshopu

Jan Ulrich

Jan Ulrich

Honza je náš kodér. Má na svědomí všechny změny na webu. To, co vymyslí obchodní nebo marketingové oddělení musí nakódovat a přeměnit do reality.

Jiří Korejtko

Jirka je další náš kodér, který se stará o to, aby naše akce byly dobře umístěné na webu.

Michal Machač

Michal má na starosti support v rámci interních systému, odpovídá na dotazy klientského servisu, marketingu a obchodu.

Branislav Rajňák

Brano

Braňo je jedním z našich grafiků. Krásné bannery jsou hlavně jeho zásluha. Kromě toho se specializuje i na tvorbu videí a vytváření uživatelsky příjemného prostředí – zkrátka se snaží, aby se vám nakupovalo co nejjednodušeji.

Petr Höhn

Petr Hohn

Petr je Feedo grafik. Od Adély dostává zadání různých akcí, ke kterým musí vytvořit bannery a speciální stránky. Specializuje se také na tvorbu infografik, které můžete vidět na našem blogu.

Jiří Hoření

Jirka Hoření

Jirka je dalším z našich grafiků. Kromě bannerů tvoří i návrhy na tištěnou inzerci, upravuje fotografie a speciální bannery pro sociální sítě.

Antonín Štětina

Tonda Štětina

Tonda je náš finanční ředitel. Má dohled nad firemní pokladnou, stará se o včasné zaplacení faktur a o efektivní fungování společnosti.

Kateřina Erbalová

Kateřina Erbalová

Katka je naší administrativní pracovnicí, což znamená zejména dohled nad firemní pokladnou. Proplácí dodavatelům a přepravcům faktury, připravuje podklady pro účetnictví a archivuje veškeré důležité dokumenty. Pro naše zaměstnance připravuje různá školení (například o bezpečnosti při práci). Také kontroluje vaše poznámky k objednávkám a zajišťuje, aby vám naši pracovníci co nejlépe vyhověli.

Stanislav Krbec

Standa

Standa dbá o to, aby byl všude pořádek a aby proces balení a expedice vašich zásilek probíhal hladce a bezchybně. Pokud mají naši skladníci jakékoliv pochybnosti nebo narazí na problém, ochotně jim pomůže a dále je usměrní v práci.

František Šerák

Fanda

Františka, kterému všichni říkají „Fanda“, nejčastěji zastihnete ve skladu na příjmu. Jeho úkolem je převzít zboží od dopravců a postarat se o to, aby ho skladníci zařadili na přesně určené šarže ve skladu. To, co se již do běžných regálů nevejde, mu na paletové regály pomůže dostat jeho věrný sluha – vysokozdvižný vo­zík.

Martin Klement

Martin Klement

Martin je ve Feedo skladu na nohou už od časného rána. Říká, že se nejlépe cítí v neustálém pohybu a některým našim zaměstnancům se diví, jak dokáží zvládat sedavou práci v kanceláři. Na své pozici alternuje Františka a největším zadostiučiněním je pro něj poctivě dokončená práce.

Skladníci a baliči

Skladnici

Výsledkem práce našich skladníků a baličů je několik stovek vyexpedovaných objednávek denně. Jejich úlohou je zkompletovat vaši objednávku, důkladně ji zabalit a přesunout ji na expediční paletu. Koukněte se, jak probíhá celý proces balení.

Darina Noviková, Lenka Livová

Darina a Lenka zabezpečují plynulý chod Bazárku. Zboží, které nám maminky pošlou, vždy pečlivě prohlédnou, nafotí, popíšou a vloží na internet. Nakonec ho pošlou dál dalším maminkám.Lenka se také každý den věnuje vašim e-mailům a snaží se vám maximálně zjednodušit nákup v Bazárku.

Lenka a Darina
\
Ajax loader