FINISH Čistič myčky 250 ml DUO

FINISH Čistič myčky 250 ml DUO

skladem
Běžná cena: 179,90 Kč
Akční cena: 159,00 Kč

Kód: F009797 , EAN: 8592326007983

FINISH Čistič myčky 250 ml DUO

Může Vám připadat, že je Vaše myčka čistá, neboť tak na první pohled vypadá. Avšak postupem času se ve skrytých částech usazuje mastnota a vodní kámen: Filtry, sprchovací ramena, hadičky přivádějící vodu a odpad.

Finish Čistič myčky DUO ochrání myčku, zajišťuje prevenci vodního kamene, odstraňuje mastnotu v myčce, čistí vnitřek myčky a neutralizuje nepříjemné zápachy, výsledkem tak je dokonale čistá myčka se svěží vůní.

Doporučujeme používat 1 krát měsíčně Finish Čistič myčky k udržení Vaší myčky čisté a bezproblémové. Jenom tak Vám může poskytovat vynikající výsledky.

Čistá myčka = zářivé a čisté nádobí!

Vlastnosti:

  • intenzivní čistota a péče
  • odstraňuje vodní kámen a mastnotu
  • čistí filtr, odpad a sprchovací ramena
  • doporučené použití – 1 × měsíčně

Návod k použití:

Používejte jen v prázdné myčce! Umístěte lahvičku dnem vzhůru do spodního koše stejně, jako byste umístili talíř. Víčko nechte zavřené.

Upozornění:

Při zasažení očí je neprodleně studenou vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. V případě nehody se neprodleně obraťte na zdravotnické toxikologické oddělení.

Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. V případě nehody se neprodleně obraťte na národní toxikologické středisko.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader