FISHER-PRICE Vozík s kostkami

FISHER-PRICE Vozík s kostkami

skladem
Běžná cena: 1 599,00 Kč
Akční cena: 1 449,00 Kč

Kód: F007283 , EAN: 887961058512

FISHER-PRICE Vozík s kostkami

Vozík plný pohybujících se kostiček od FISHER-PRICE je tady! A nabízí dětem hned dvě úrovně hraní! Režim pro nejmenší Sit&Play zahrnuje hru s kolečkem pro skládání kostek, plochou pro vhazování kostiček na pohybující se rampu vozíku a s praporkem vydávajícím zvuky řehtání.

Výklopné dveře vozíku můžete pro hraní těch nejmenších nechat zavřené. Když děti povyrostou a začnou se plazit a pohybovat, zkuste výklopná dvířka otevřít, kostky se sklouznou ven a vaše děťátko je může chytat!

Při zmáčknutí páky je dítě odměněno kolébáním vozíku, veselou hudbou a legračními zvuky. Druhý režim Stand&Pull bude povzbuzovat vaši ratolest k chůzi a to zábavnou muzikou a pohybujícími se kostičkami na rampě, když děti tahají vozík za sebou. K aktivaci tohoto programu stačí jen vytáhnout rukojeť!

S úžasným vozíkem zábava nikdy nekončí! Navíc uchopení a skládání kostiček spolu s taháním vozíku rozvíjí jemnou motoriku dětí. Hudba a jasné barvy zas pomáhají podněcovat jejich zrakové a sluchové smysly.

Rozměry a specifikace:

  • sada obsahuje vozík, 2 kostky s veselými obličeji, 2 kostky s autíčky a dalšími motivy, které vaše děťátko bude bavit prozkoumávat
  • rozměry: 49 × 33 × 15 cm
  • vhodné pro děti od 6 měsíců
  • baterie: 2× AA (LR6) Alkaline (součástí balení)

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader