Loading
Loading

FRANCE LAIT AR při problémech s ublinkáváním (400g) - kojenecké mléko

FRANCE LAIT AR při problémech s ublinkáváním (400g) - kojenecké mléko

nedostupné
Cena 209,00 Kč

Kód: F010600 , EAN: 3043932461195 , Značka: France Lait

FRANCE LAIT AR při problémech s ublinkáváním (400g) - kojenecké mléko

Dietní potravina pro zvláštní lékařské účely při problémech s ublinkáváním zabezpečuje specifickou výživu kojenců od 0 do 12 měsíců.

Zahuštěná formule přizpůsobená specifickým potřebám kojenců, kteří mají problém s refluxem a trpí častým problémem novorozenců, návratem obsahu žaludku přes jícen nazpět do úst a ven (gastroezofageální reflux). Je obohacená o cholin, inositol, taurin a L- karnitin.

Je zahuštěné vlákninou z chleba a zaručuje nejlepší toleranci zažívacím traktem dítěte. Díky ulehčené viskozitě ulehčuje saní. Výživa je dobře vyvážená, a proto se může používat dlouhodobě. Optimalizuje čas vyprazdňování žaludku, umožňuje lehké a rychle tráveni.

Upozornění:

Mateřské mléko je ideální potravou pro kojence. Kojenecká mléčná výživa FRANCE LAIT může mateřské mléko doplnit anebo ho nahradit v případě, že matka nemůže kojit. Kojenecká výživa by měla být použitá jen na základě doporučení nezávislých odborníků kvalifikovaných v lékařství, farmacii anebo jiných odborníků zodpovědných za péči o matky a děti. Při přípravě kojenecké výživy dodržujte pokyny uvedené na obale.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader