FRECHE FREUNDE BIO Tyčinky špaldové s mrkví 12 m, 75 g

Kód výrobku: F142723 Dodavatelský kód: 5610

Skladem

Běžná cena

59 Kč
Cena za 100 g: 79 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

FRECHE FREUNDE BIO Tyčinky špaldové s mrkví 12 m, 75 g

BIO špaldové tyčinky s mrkví od ukončeného 12. měsíce. Bez slaného posypu, bez přidaného cukru, veganské. Děti prostě milují různé sušenky a křupky! Ale vy pro ně chcete naopak zdravou alternativu, tak jak to udělat? Stačí koupit naše úžasné špaldové tyčinky s mrkví, které jsou absolutně bez slaného posypu, v bio kvalitě a také mají 100% přírodní složení. Inovativní výrobní proces a skvělé složení zajišťuje vysokou kvalitu. Vhodné také na cesty, jako svačina do školy nebo na dětskou party. Zábavná svačinka se skládá ze špaldy, sladového ječmene, kvasinek a obsahuje jen malé množství soli. Bez přidaného cukru. Vhodné pro vegany. 100% přírodní složení bez chemie! Výrobek certifikovaného ekologického zemědělství.

O značce: Freche Freunde je absolutní novinkou v ČR. Německá značka v BIO kvalitě. Tato značka nabízí výrobky pro malé děti již od 4 měsíců, ale také pro starší děti od 1 roku a jejich sušenky nebo tyčinky jsou skvělou svačinkou do školy, školky nebo na rodinné výlety. Najdete tu výrobky od snídaně po večeři! Složení je přírodní, absolutně bez chemie a přidaného cukru. Ve složení najdete jen ovoce nebo zeleninu! Ideální v boji proti dětské obezitě.

Složení:

Špaldová mouka 83%, mrkvový prášek 9%, řepkový olej, extrakt z ječného sladu, sůl, kvasnice, hydroxid sodný. Výrobek certifikovaného ekologického zemědělství.

Značka:
Freche freunde
Věk
od 1 roku
BIO
ano
Bez lepku
Bez cukru
ano