Loading
Loading

GILLETTE Blue II Plus Sensitive 10+4ks - pohotová holítka

GILLETTE Blue II Plus Sensitive 10+4ks - pohotová holítka

nedostupné
cena nebyla stanovena

Kód: F023830 , Dodavatelský kód: 6610051104 , EAN: 7702018844944 , Značka: Gillette

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

GILLETTE Blue II Plus Sensitive 10+4ks - pohotová holítka

Pokud patříte mezi opravdové muže, kteří nepreferují mechanické holicí strojky a jste zastánce spíše kvalitní staré školy, holítka Gillette jsou pro vás tou správnou volbou. Snad žádného muže nepotěší špatně oholená pleť, a to už ani nemluvím o tom, když vaše kůže zůstane po odstranění chloupků podrážděná a plná nepříjemných červených boláčků.

Průlomová technologie uložení břitů zajistí, že budou naprosto dokonale oholeny i nepřístupná místa vašeho obličeje, těžko dostupná místa krku a chloupky přiléhající k pokožce. Odborníci společnosti Gillette přináší tyto průlomové produkty, jenž slouží k naprosté spokojenosti uživatele.

Klíčové vlastnosti

Průlomová technologie uložení břitů Břity jsou tenčí a jemnější Zvlhčující pásek hydratuje Výměnné hlavice součástí balení Naprostá dokonalost

Pohotová holítka Gillete Blue II Plus jsou opatřena dvěmi platinovými břity, které se přizpůsobí každému centimetru pokožky vašeho obličeje. Vylepšené břity, které jsou teď ještě tenčí a jemnější zajišťují dokonalé oholení. Zvlhčující pásek napuštění hydratačními složkami vyvolá velice příjemný pocit po odstranění chloupků. Součástí tohoto balení je celkem 14 dalších holítek, díky čemuž opravdu dlouho nebudete muset řešit problém kde dokoupit váš oblíbený produkt.

Snadné použití:

Jak jistě víme, opakování je matkou moudrosti. A jinak tomu jistě není ani u holení tváře. V prvé řadě musíte pokožku navlhčit a nanést gel na holení. Poté můžeme přejít k odstranění chloupků po směru růstu. Po dokonalém oholení stačí tvář již jen opatřit zklidňujícím balzámem, a vše je hotovo.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader