GO Zázvorová čistící pěna 147 ml

GO Zázvorová čistící pěna 147 ml

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F005364 , EAN: 734027011014

GO Zázvorová čistící pěna 147 ml

GO Zázvorová čistící pěna 147 ml

Popis:

Na unikátní přírodní léčivé a pěstící účinky kořene s výrazně štiplavou chutí lidé sází od nepaměti.

Co se osvědčilo našim předkům, prospěje i současné generaci. Léčebné účinky zázvoru jsou známy po tisíce let. Ne nadarmo se mu říká lék ráje a byl a je používám bylinkáři a lékaři po celém světě. Zázvor vždy pomůže při zažívacích potížích, dodá potřebnou ztracenou energii při vyčerpanosti organismu, zlepšuje jeho prokrvení a výborně tělo prohřeje.

Zázvor je také velmi účinné afrodisiakum:

Stejně tak, jako posiluje zázvor tělo zevnitř, ocení blahodárné účinky zázvoru i pleť. Zázvor je silný antioxidant, chrání pleť proti vnějším škodlivým vlivům. Volné radikály pleť poškozují a mají na svědomí stárnutí pleti, její poškození a ztrátu svěžesti.

Zázvor tak zpomaluje stárnutí pleti. Kosmetika GO je přírodní pleťová kosmetika, která byla speciálně vyvinuta tak, aby přispívala ke zlepšení krevního oběhu. Díky této vlastnosti škodlivé látky z pleti odcházejí a ostatní přírodní složky kosmetiky GO se přirozeně vstřebávají.

Kombinace silného zázvorového esenciálního oleje z Madagaskaru a zázvorového extraktu je kosmetika GO efektivní účinný energetický motor pro Pleť.

Bio zázvorová mycí pěna na obličej dokonale odstraňuje všechny zbytky líčidel a všechny ostatní nečistoty pokožky. Pleť je pak dokonale čistá, svěží a zářivá. Zázvor zlepšuje prokrvení pokožky a dodá pleti potřebnou energii. Ostatní složky obličejové pěny pokožku hydratují a tak ji Omlazují.

Silné čistící vlastnosti:

Extrakt z mladé vrbové kůry sklizené brzy na jaře je přírodní formou kyseliny salicylové zajišťující důkladné a zároveň šetrné čištění pokožky. Podporuje buněčné pochody, které obnovují strukturu pleti; pleť je pak hebká, hladká a má zdravý Vzhled.

Dodání energie pleti:

Zázvorový olej a zázvorový extrakt dodávají pleti energii, podílí se na její detoxikaci. Obě složky mají velmi silné antioxidační Vlastnosti.

Hydratace pleti & zklidnění:

Šťáva z listů Aloe Vera má kromě hojivých účinků také podíl na hloubkové hydrataci pokožky. Glyceryl oleát také pleť hydratuje a dává jí pocit svěžesti. Ta je pak pružnější a Jemnější.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader