GO Zázvorová čistící pěna 147 ml

GO Zázvorová čistící pěna 147 ml

GO Zázvorová čistící pěna 147 ml

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F005364 , EAN: 734027011014

GO Zázvorová čistící pěna 147 ml

GO Zázvorová čistící pěna 147 ml

Popis:

Na unikátní přírodní léčivé a pěstící účinky kořene s výrazně štiplavou chutí lidé sází od nepaměti.

Co se osvědčilo našim předkům, prospěje i současné generaci. Léčebné účinky zázvoru jsou známy po tisíce let. Ne nadarmo se mu říká lék ráje a byl a je používám bylinkáři a lékaři po celém světě. Zázvor vždy pomůže při zažívacích potížích, dodá potřebnou ztracenou energii při vyčerpanosti organismu, zlepšuje jeho prokrvení a výborně tělo prohřeje.

Zázvor je také velmi účinné afrodisiakum:

Stejně tak, jako posiluje zázvor tělo zevnitř, ocení blahodárné účinky zázvoru i pleť. Zázvor je silný antioxidant, chrání pleť proti vnějším škodlivým vlivům. Volné radikály pleť poškozují a mají na svědomí stárnutí pleti, její poškození a ztrátu svěžesti.

Zázvor tak zpomaluje stárnutí pleti. Kosmetika GO je přírodní pleťová kosmetika, která byla speciálně vyvinuta tak, aby přispívala ke zlepšení krevního oběhu. Díky této vlastnosti škodlivé látky z pleti odcházejí a ostatní přírodní složky kosmetiky GO se přirozeně vstřebávají.

Kombinace silného zázvorového esenciálního oleje z Madagaskaru a zázvorového extraktu je kosmetika GO efektivní účinný energetický motor pro Pleť.

Bio zázvorová mycí pěna na obličej dokonale odstraňuje všechny zbytky líčidel a všechny ostatní nečistoty pokožky. Pleť je pak dokonale čistá, svěží a zářivá. Zázvor zlepšuje prokrvení pokožky a dodá pleti potřebnou energii. Ostatní složky obličejové pěny pokožku hydratují a tak ji Omlazují.

Silné čistící vlastnosti:

Extrakt z mladé vrbové kůry sklizené brzy na jaře je přírodní formou kyseliny salicylové zajišťující důkladné a zároveň šetrné čištění pokožky. Podporuje buněčné pochody, které obnovují strukturu pleti; pleť je pak hebká, hladká a má zdravý Vzhled.

Dodání energie pleti:

Zázvorový olej a zázvorový extrakt dodávají pleti energii, podílí se na její detoxikaci. Obě složky mají velmi silné antioxidační Vlastnosti.

Hydratace pleti & zklidnění:

Šťáva z listů Aloe Vera má kromě hojivých účinků také podíl na hloubkové hydrataci pokožky. Glyceryl oleát také pleť hydratuje a dává jí pocit svěžesti. Ta je pak pružnější a Jemnější.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader