Loading
Loading

HAMI 3 x Počáteční kojenecké mléko 600 g 0+

HAMI 3 x Počáteční kojenecké mléko 600 g 0+

Poslední kus na eshopu, nechte si zboží doručit na naši prodejnu
Cena 599,40 Kč
Cena za kus: 199,80 Kč

Kód: F136379 , EAN: 8590000000015 , Značka: Hami

HAMI 3 x Počáteční kojenecké mléko 600 g 0+

Když se miminko narodí, je to velká radost. Nejlepší výživa, kterou může Vaše miminko dostávat, je mateřské mléko. To je nejlepším zdrojem živin potřebných pro správný růst a vývoj. Pokud ale z nějakého důvodu nemůžete plně kojit, jsou tu pro vás po doporučení pediatra kvalitní kojenecká mléka, např. počáteční mléko Hami 0+. Počáteční kojenecké mléko Hami je určené pro miminka již od narození až do 6 měsíců věku. Mléko obsahuje omega 3 mastnou kyselinu DHA* a pouze laktózu**. *Obsahuje DHA (jak požadují právní předpisy pro veškerou kojenecku výživu). ** Laktóza je jediným zdrojem cukru.

Počáteční kojenecké mléko Hami 0+:

  • Vhodné pro děti od narození do 6 měsíců věku
  • Obsahuje DHA* (kyselinu dokosahexaenovou)
  • Obsahuje laktózu, která je jediným zdrojem cukru.

*Obsahuje DHA (jak požadují právní předpisy pro veškerou kojenecku výživu).

Jak připravit počáteční kojenecké mléko Hami 0+:

  1. Umyjte si ruce a vysterilizujte všechno používané nádobí. Převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C.
  2. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na obale) vlijte do vysterilizované láhve. Nepoužívejte opakovaně převařenou vodu.
  3. Do láhve s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka na obale). Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v odměrce nestlačujte, prášek v ní zarovnejte pomocí ploché části nože. Příliš velké odchylky od doporučených dávek mohou mít škodlivé následky. Uzavřete láhev a krátce ji důkladně protřepejte ve svislé poloze, abyste předešli vzniku hrudek. Sejměte víčko a nahraďte jej sterilní savičkou.
  4. Ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.

Po každém použití obal pečlivě uzavřete a uchovávejte na suchém a chladném místě (ne v ledničce). Nevkládejte do mléčného prášku vlhkou odměrku. Obsah spotřebujte do 1 měsíce po otevření. Baleno v ochranné atmosféře. Skladujte na suchém a chladném místě (max. do 25 °C, ne v ledničce).

Důležité upozornění:

Kojení je nejlepší způsob výživy kojenců. Hami 0+ počáteční mléko by mělo být používáno na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě. Výrobek je určený pro výživu kojenců od narození, nemohou-li být kojeni. Je vhodný pro výživu kojenců během prvních měsíců života až do doby zavedení vhodných příkrmů. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení. Připravenou stravu spotřebujte do 2 hodin, pak zlikvidujte. Neohřívejte v mikrovlnné troubě, hrozí opaření dítěte. Nikdy nepřidávejte do výživy více odměrek, než je stanoveno, ani cokoliv jiného. Dohlédněte na hygienu ústní dutiny v období růstu prvních zoubků, především před spaním. Potravina pro zvláštní výživu. Způsob použití a další informace naleznete na obalech a webových stránkách www.klubmaminek.cz.

Složení:

Laktóza (z mléka), rostlinné (palmový, kokosový, řepkový, slunečnicový, slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové), sušené odtučněné mléko, demineralizovaná syrovátka (z mléka), galaktooligosacha­ridy (z mléka), koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), syrovátková bílkovina (z mléka), fruktooligosacha­ridy, fosforečnan vápenatý, rybí olej, chlorid draselný, olej z Mortierella alpina, citronan sodný, cholin chlorid, kyselina L-askorbová, hydrogenfosforečnan hořečnatý, emulgátor (sójový lecitin), inositol, taurin, citronan draselný, chlorid hořečnatý, síran železnatý, L-karnitin, síran zinečnatý, sodná sůl uridin 5‘-monofosfátu, cytidin 5‘-monofosfát, DL-α-tokoferyl acetát, adenosin 5‘-monofosfát, D-pantothenát vápenatý, sodná sůl inosin 5‘-monofosfátu, nikotinamid, sodná sůl guanosin 5‘-monofosfátu, síran měďnatý, DL-α-tokoferol, retinylpalmitát, riboflavin, thiamin hydrochlorid, pyridoxin hydrochlorid, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglu­tamová (kyselina listová), seleničitan sodný, síran manganatý, fytomenadion, cholekalciferol, D-biotin, kyanokobalamin. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader