HAUCK Autosedačka Varioguard 0/1 black/blue 2016

HAUCK Autosedačka Varioguard 0/1 black/blue 2016

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F015223 , EAN: 4007923609088

HAUCK Autosedačka Varioguard 0/1 black/blue 2016

HAUCK Autosedačka Varioguard 0/1 black/blue 2016

Popis:

Jedná se o velmi bezpečnou a pohodlnou autosedačku pro děti od narození do 18 kg.

Varioguard – autosedačka do 18 kg (skupiny 0+/I) obsahuje podložku Isofix.

Montáž:

  • umístění po směru jízdy s 3-bodovým bezpečnostním pásem + připojení Isofix podložky.

Varioguard je naprosto pohodlná autosedačka s výjimečným designem. Autosedačka je vyrobena v souladu s nejmodernější technologií a nejvyššími bezpečnostními standardy. Autosedačka odpovídá normě ECE R44/04.

Na rozdíl od ostatních autosedaček skupiny 0+, Varioguard zajišťuje bezpečnost díky ochranám a 5-ti bodovému pásu. Doplňkové použití měkké výplně v oblasti hlavy dítěte a postranní polstrování zaručují celkovou ochranu v případě předního a bočního nárazu. Co víc, výplň mnohem víc zvětšuje komfort dítěte.

Podložku Isofix Varioguard můžete lehce ukotvit díky isofix spojení v automobilu. Pokud ve Vašem automobilu nejsou isofix konektory, můžete ukotvit podložku díky automobilovým bezpečnostním pá­sům.

Umístění:

Varioguard je vhodný již od narození. Od narození do 18 kg – možnost instalovat sedačku proti směru jízdy. V případě hmotností dítěte do 9 kg, můžete umístit autosedačku jak to Vám či dítě vyhovuje. To je možné při použití Isofix.

V případě instalace pomocí automobilového bezpečnostního pásu, umístěte sedadlo proti směru jízdy stejně jako v případě skupiny 0+ (od narození do 13 kg). Když je hmotnost dítěte do 9 kg a není vyšší než 13 kg – Varioguard je třeba umístit po směru jízdy.

Úhel sklonu autosedačky lze nastavit po směru jízdy do 5 pozic. Nastavitelná opěrka hlavy je záruka ochrany pro případ bočního nárazu.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader