HAUCK Kočárek multifunkční King Air Trioset chocolate 2016

HAUCK Kočárek multifunkční King Air Trioset chocolate 2016

do 1 týdne
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F015200 , EAN: 4007923400012

HAUCK Kočárek multifunkční King Air Trioset chocolate 2016

HAUCK Kočárek multifunkční King Air Trioset chocolate 2016

Popis:

Je to jako plavání v mracích – sada King Air Trio Setzajistí příjemné a lehké svezení děťátka díky velkým kolečkům. Aktivní rodiče budou milovat King Air, který se výborněpohybuje jak po chodníku, tak v přírodě. Buďte aktívním rodičem již od začátku.

Jednoduše můžete měnit korbičku, autosedačku a sedátko s podvozkem a také kdykoliv změnít směr jizdy.

Výjimečný podvozek King Air zajišťuje skvělou zábavu a pocít z nejvýšší kvality.

Přední kolečka mají vysokou průchodnost terénem. Otáčí se o 360° a mají možnost blokace.

Pevný hliníkový kočárek je skvělý v každém terénu. Jemně potlačí jakékolív otřesy. Co víc, kočárek je vybaven účinným brzdovým systémem. Hebké madlo je nastavitelné a přizpůsobí se Vaší vyšce. Všechny drobnosti které potřebujete Vy a Vaše dítě, můžete klidně uložit do prostorného košíku.

Pří spojení s korbičkou získáte kočárek pro novorozence. Vaše dítě se bude cítít komfortně v této korbičce s hebkou matrací a protisluneční clonou. Také autosedačka Zero Plus Comfort 0+ je vhodná pro děti již od narození. Inovační technologie zachraňuje před bočnimí nárazy díky tlumicí pěně PU a polstrovaným 3-bodovým pásům. Je také snadné spojit autosedačku s podvozkem a získat praktický Shop'n Drive Systém pro nakupování. Adaptéry, které potřebujete jsou součástí balení.

S King Air je každá cesta výjimečná. Široké, polstrované, sedátko zajišťuje celkový komfort. Díky tomu, že je kočárek prostorný je vhodný také pro starší děti. Když je Vaše miminko unavené, stačí dát opěradlo do pozice ležení a podnožku nastavit na různé způsoby. Kočárek také vlastní ochrannou stříšku, aby se Vaše děťátko mohlo ukrýt před sluncem, větrem a deštěm. Prodyšný materiál zajišťuje pravidelný oběh vzduchu a umožňuje oční kontakt. Bezpečnost dítěte je zajištěna díky brzdovému systému, 5-bodovému pásu a odnímatelné bezpečnostní zábraně.

Měkké a prodyšné sedadlo má skvělý funkční design, který je výborným doplněním této sady.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader