HAUCK Kočárek multifunkční Malibu XL All in One Set Rock 2016

HAUCK Kočárek multifunkční Malibu XL All in One Set Rock 2016

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F015187 , EAN: 4007923146040

HAUCK Kočárek multifunkční Malibu XL All in One Set Rock 2016

HAUCK Kočárek multifunkční Malibu XL All in One Set Rock 2016

Popis:

Překrásná sada obsahuje vše, co budete k Vašemu miminku potřebovat.

Sada obsahuje:

  • korba s moskytiérou
  • taška na přebalování
  • držák na láhev
  • autosedačky
  • nákupní koš Malibu
  • pláštěnka

Kvalitní hliníkový rám kočárku Malibu XL je odpružený a kolečka se otáčí o 360°. Díky předním kolečkám, které mají pojistku směru jízdy si tak užijete komfortní jízdu.

Speciální tlumení zvyšuje kvalitu jízdy. Optimální bezpečnost zajišťuje brzdový systém fungující na obou zadních kolečkách. Držák láhve je vždy po ruce a jakékoliv drobnosti můžete dat do velkého nákupního koše.

Díky kombinaci korby s moskytiérou se kočárek Malibu XL snadno změní v golfky. Dítě se bude cítit bezpečně už od začátku. Korbu můžete připojit díky adaptérům, které jsou umístěné v loketních opěrkách Easy-Fix.

Autosedačka Zero Plus Comfort

Autosedačka Zero Plus Comfort 0+ je vhodná už od narození dítěte. Inovační technologie ochraňuje před bočními nárazy díky tlumicí pěně PU a polstrovaným 3-bodovým pásům. Je také možné snadno spojit autosedačku s podvozkem a získat praktický Shop'n Drive systém pro nakupování.

Až Vaše dítě bude starší, můžete používat Malibu XL jako Shopper buggy. Nastavitelná podnožka a opěradlo zajišťuje optimální komfort. Opěradlo je možné také nastavit do pozice lehu. Kočárek vlastní ochrannou stříšku, aby se Vaše děťátko mohlo ukrýt před sluníčkem, větrem a deštěm.

Sada je doplněná praktickou taškou na přebalovaní. Zajišťuje dostatek prostoru pro všechny nezbytné drobnosti pro Vaše děťátko.

Malibu XL All in One je ideální základní sada pro mobilní rodinu.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader