HBF Lipovitan S 90 + 15 tablet zdarma

HBF Lipovitan S 90 + 15 tablet zdarma

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F007331 , EAN: 8594002957391

HBF Lipovitan S 90 + 15 tablet zdarma

HBF Lipovitan S 90 + 15 tablet zdarma

Popis:

LIPOVITAN® S je doplněk stravy s obsahem hepatoprotektivní látky silymarin.

Silymarin přispívá k ochraně jater před dopady některých škodlivin, jako jsou alkohol, průmyslové jedy i některé léky.

Kde se skrývá silymarin?

Ostropestřec mariánský je bodlákovitá rostlina červenofialovými květy a tuhými bíle skvrnitými ostnitými listy. Pochází ze středomořských, teplých oblastí a u nás roste především na zahrádkách. Kvete od června do srpna. Plody – semena, která jsou zdrojem silymarinu, se sbírají krátce před dozráním, což bývá koncem léta. Ostropestřec je známý též pod latinským názvem Silybum marianum nebo Carduus marianus. Lipovitan®S je doplněk stravy s obsahem hepatoprotektivní látky silymarin, vhodný k dlouhodobému použití při ochraně jater. Silymarin přispívá k ochraně hlavně před nepříznivými účinky některých škodlivin jako jsou alkohol, průmyslové jedy i některé chemické látky včetné léků

přispívá k správné funkci jater a podílí se na ochraně před jejich ztukovatěním je možné ho používat také při nepravidelné nebo jednostranné výživě (rychlé občerstvení) při nechutenství nebo podvýživě

Složení:

80% Extrakt ze semene rostliny ostropestřec mariánský (odpovídá 140 mg silymarinu). Pomocné látky: mikrokrystalická celulóza, oxid křemičitý, sodná sůl karboxymethyl­škrobu, hydrogenfosforečnan vápenatý, stearan hořečnatý, sodný škrobový glykolát, sodná sůl karboxymethyl­celulósy, maltodextrin, glukóza, lecitin.

Dávkování:

Maximální denní dávka silymarinu je 420 mg. Dospělí a děti od 12 let užívají 1 tabletu 3 x denně, děti ve věku 5–12 let 1 tabletu denně. Tablety polykejte celé, bez kousání, nejlépe po jídle a zapíjejte je vodou.

Balení:

90 tablet + 15 tablet ZDARMA

Upozornění:

Doplněk stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Vhodné pro diabetiky. Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15–25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader