HERBALMED Dr.Weiss Echinacea+rakytník+vitamin C 24+6 pastilek pro posílení IMUNITy

HERBALMED Dr.Weiss Echinacea+rakytník+vitamin C 24+6 pastilek pro posílení IMUNITy

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F005906 , EAN: 8594059733443

HERBALMED Dr.Weiss Echinacea+rakytník+vitamin C 24+6 pastilek pro posílení IMUNITy

HerbalMed Dr.Weiss Echinacea+rakyt­ník+vitaminC 24+6 pastilek pro posílení imunity

Popis:

(min. 100 znaků, max. 254 znaků) HERBALMED® pastilky Dr. Weiss – Originální švýcarské bylinné pastilky se vyrábějí podle původní receptury ve Švýcarsku. Účinnost a jedinečnost zaručuje pečlivě kontrolovaná kvalita a unikátní kombinace více než 20 bylinných extraktů, medu a vitaminu C.

Působení/užití:

(Uveďte způsob užívání a působení přípravku.) HERBALMED® pastilky Dr. Weiss se zvýšeným obsahem extraktů echinacea a rakytníku: posiluje imunitu během nachlazení (1,2) zklidňuje podrážděnou sliznici krku (1) zvyšuje obranyschopnost organismu (1,2) Díky vyváženému obsahu, zvoleným koncentracím a vzájemně se podporujícím účinkům jednotlivých složek mají tyto pastilky nejvyšší přírodní účinnost. Pastilky neobsahují konzervační látky. Doplněk stravy. Vysvětlivky: (1) echinacea, (2) vitamin C

Dávkování:

Pro dosažení intenzivního účinku se užívá jedna pastilka 5–6krát denně po dobu asi 7 dnů. Pro dlouhodobé užívání se u dospělých doporučuje jedna pastilka 2–3krát denně. U dětí od 3 do 12 let užívat maximálně 4 pastilky denně. Pastilka se pro vyšší účinnost nechá volně rozpustit v ústech a doporučuje se půl hodiny po užití nejíst a nepít. Zvýšené dávkování je vhodné užívat hned při prvních příznacích únavy, nachlazení a slabosti.

Příznaky:

(Uveďte příznaky potíží, kvůli kterým lze daný přípravek užít. Informace převážně odpovídající příbalovému letáku.) PRO POSÍLENÍ IMUNITY

Složení přípravku:

Třapatka nachová (Echinacea purpurea) obsahuje přírodní látky (echinacosid, echinacein, polyiny aj.), které stimulují imunitní systém organismu, ulevují od škrábání v krku a pomáhají zklidnit podrážděný krk, hltan a hlasivky; extrakt z květu. Rakytník řešetlákový (Hippophaë rhamnoides) je bohatým zdrojem flavonoidů, karotenoidů a vitaminů (obsahuje provitamin A, vitamin B1, B2, B6, vitamin C, E, F a vitamin K1); extrakt z plodu.

Pastilky dále obsahují včelí med, menthol, anýzovou silici, vitamin C a extrakt z 20 léčivých bylin. Info o firmě: (např. kde zákazník získá bližší info o přípravku)

Odborná poznámka:

(různá upozornění, kdo nesmí užívat, kde uschovávat atd.) Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí! Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Určeno pro děti od 3 let.

Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15–25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením, mrazem a vysokými teplotami.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader