HERBALMED Dr.Weiss Jitrocel+mateřídouška+lípa+vitamin C 24+6 pastilek při kašli

HERBALMED Dr.Weiss Jitrocel+mateřídouška+lípa+vitamin C 24+6 pastilek při kašli

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F005908 , EAN: 8594059732095

HERBALMED Dr.Weiss Jitrocel+mateřídouška+lípa+vitamin C 24+6 pastilek při kašli

HerbalMed Dr.Weiss Jitrocel+mate­řídouška+lípa+vi­tamin C 24+6 pastilek při kašli

Popis:

(min. 100 znaků, max. 254 znaků) HERBALMED® pastilky Dr. Weiss – Originální švýcarské bylinné pastilky se vyrábějí podle původní receptury ve Švýcarsku. Účinnost a jedinečnost zaručuje pečlivě kontrolovaná kvalita a unikátní kombinace více než 20 extraktů z léčivých bylin, medu a vitaminu C.

Působení/užití:

(Uveďte způsob užívání a působení přípravku.) HERBALMED® pastilky Dr. Weiss se zvýšeným obsahem extraktů jitrocele, mateřídoušky a lípy: pomáhá při vlhkém a dráždivém kašli (1) zklidňuje dutinu ústní a krk (1) ulevuje od podrážděného krku a hltanu (1) Díky vyváženému obsahu, zvoleným koncentracím a vzájemně se podporujícím účinkům jednotlivých složek mají tyto pastilky nejvyšší přírodní účinnost. Pastilky neobsahují konzervační látky. Doplněk stravy. Vysvětlivky: (1) lípa

Dávkování:

Pro dosažení intenzivního účinku se užívá jedna pastilka 6krát denně po 2–3 hodinách. U dětí od 3 do 12 let užívat maximálně 4 pastilky denně. Pastilka se pro vyšší účinnost nechá volně rozpustit v ústech a doporučuje se půl hodiny po užití nejíst a nepít. Pastilky je vhodné užívat hned při prvních příznacích kašle a nachlazení.

Příznaky:

(Uveďte příznaky potíží, kvůli kterým lze daný přípravek užít. Informace převážně odpovídající příbalovému letáku.) PŘI VLHKÉM A DRÁŽDIVÉM KAŠLI

Složení přípravku:

Jitrocel kopinatý (Plantago lanceolata) – patří mezi nejznámější byliny, obsahuje glykosid aukubin, slizové látky, enzymy, třísloviny, vitamin C a další látky, které působí na sliznicích horních cest dýchacích; extrakt z listu. Mateřídouška obecná (Thymus serpyllum) – je hojně používaná silně aromatická bylina, vrchní nezdřevnatělá část nati obsahuje velké množství silice, dále třísloviny, flavonoidy, saponiny a další významné látky; extrakt z natě. Lípa stříbrná (Tilia argentea) – ulevuje od podrážděného krku a hltanu, usnadňuje vykašlávání; extrakt z květu. Pastilky dále obsahují menthol, meduňkový olej, vitamín C a extrakt z 20 léčivých bylin. Info o firmě: (např. kde zákazník získá bližší info o přípravku)

Odborná poznámka:

(různá upozornění, kdo nesmí užívat, kde uschovávat atd.) Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí! Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Určeno pro děti od 3 let.

Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15–25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením, mrazem a vysokými teplotami.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader