HIPP Comfort (500 g) - speciální kojenecké mléko

HIPP Comfort (500 g) - speciální kojenecké mléko

HIPP Comfort (500 g) - speciální kojenecké mléko

skladem

cena: 339,90 Kč

Kód: hipp5945 , EAN: 4062300261471

HiPP Comfort (500 g) – speciální kojenecké mléko

Popis:

Speciální kojenecká výživa HiPP Comfort

Citlivé bříško není v prvních týdnech a měsících života žádná vzácnost. Zažívací ústrojí ještě není plně vyvinuté, což se může projevit nadýmáním, kolikou¹ a zácpou. Doprovodným jevem je často nadměrný pláč a křik, které představují silnou zátěž pro celou rodinu. HiPP Comfort pomáhá při nadýmání, kolice¹ a zácpách v kojeneckém věku. HiPP Comfort je adaptován pro výživové požadavky Vašeho dítěte.

  • redukovaný obsah laktózy: obsahuje lehce stravitelné mléčné cukry. Některé děti laktózu nesnáší, proto je obsah laktózy nižší než v obvyklých kojeneckých výživách/obsahuje lehko stravitelné mléčné cukry.
  • štěpená bílkovina: obsahuje pouze bílkovinné složky štěpené na malé části, které tělo vnímá méně jako cizorodé a může je tak lépe strávit.
  • lehce stravitelný tuk, jehož struktura se blíží mastným kyselinám obsaženým v mateřském mléce.
  • prebiotická vláknina (GOS)*. Prebiotická vláknina podporuje při pravidelné konzumaci zdravou střevní mikroflóru.
  • všechny důležité živiny
  • přírodní kultury mléčného kvašení, které se přirozeně vyskytují v mateřském mléce. Mateřské mléko obsahuje množství probiotických kultur, jejichž složení může být u každé matky individuálně rozdílné.
  • polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem Omega 3&6 (LCP), které jsou obzvláště důležité v prvních měsících života, protože děti si je v tomto věku ještě neumí sami v dostatečném množství vytvořit.

HiPP Comfort snižuje díky obsahu štěpené bílkoviny riziko vzniku alergie, a proto je vhodná i pro děti ohrožené alergií.

*galaktooligo­sacharidy získané z laktózy¹v pří­padech 3měsíční koliky způsobené laktózou

Důležité upozornění:

Kojení je pro Vaše dítě to nejlepší. HiPP Comfort podávejte pouze po poradě s lékařem. HiPP Comfort je potravina určená pro zvláštní lékařské účely. Je vhodná k dietetické léčbě při nadýmání, kolice¹ a zácpě v kojeneckém věku a lze podávat od narození jako výlučná výživa.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader