Loading
Loading

HIPP Comfort - speciální kojenecké mléko, 500 g

HIPP Comfort - speciální kojenecké mléko, 500 g

> 5 kusů na eshopu, nechte si zboží doručit na naši prodejnu
Cena 359,00 Kč

Kód: F114769 , EAN: 4062300355576 , Značka: HiPP

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

HIPP Comfort - speciální kojenecké mléko, 500 g

Citlivé bříško není v prvních týdnech a měsících života žádná vzácnost. Zažívací ústrojí ještě není plně vyvinuté, což se může projevit nadýmáním, kolikou a zácpou. Doprovodným jevem je často nadměrný pláč a křik, které představují silnou zátěž pro celou rodinu.

HiPP Comfort pomáhá při nadýmání, kolice a zácpách v kojeneckém věku. HiPP Comfort je adaptován pro výživové požadavky Vašeho dítěte.

Speciální kojenecká výživa je potravina určená pro zvláštní lékařské účely. Je vhodná k dietetické léčbě při nadýmání, kolice a zácpě v kojeneckém věku a může být podána od narození jako výlučná výživa, stejně jako od ukončeného 6. měsíce věku v rámci smíšené stravy. Je vhodná pro děti ohrožené alergií.

Vlastnosti:

  • redukovaný obsah laktózy: obsahuje lehce stravitelné mléčné cukry. Některé děti laktózu nesnáší, proto je obsah laktózy nižší než v obvyklých kojeneckých výživách/obsahuje lehko stravitelné mléčné cukry.
  • štěpená bílkovina: obsahuje pouze bílkovinné složky štěpené na malé části, které tělo vnímá méně jako cizorodé a může je tak lépe strávit.
  • ** lehce stravitelný tuk**, jehož struktura se blíží mastným kyselinám obsaženým v mateřském mléce
  • prebiotická vláknina (GOS). Prebiotická vláknina podporuje při pravidelné konzumaci zdravou střevní mikroflóru.
  • všechny důležité živiny
  • přírodní kultury mléčného kvašení, které se přirozeně vyskytují v mateřském mléce
  • polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem Omega 3&6 (LCP), které jsou obzvláště důležité v prvních měsících života, protože děti si je v tomto věku ještě neumí sami v dostatečném množství vytvořit.

HiPP Comfort snižuje díky obsahu štěpené bílkoviny riziko vzniku alergie, a proto je vhodná i pro děti ohrožené alergií.

Důležité upozornění:

Kojení je pro Vaše dítě to nejlepší. HiPP Comfort podávejte pouze po poradě s lékařem. HiPP Comfort je potravina určená pro zvláštní lékařské účely. Je vhodná k dietetické léčbě při nadýmání, kolice a zácpě v kojeneckém věku a lze podávat od narození jako výlučná výživa.

O značce HiPP >>

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader