Jak maminky a tatínci hodnotí náš e-shop?

Přehled

Dodací lhůta:

Přehlednost obchodu:

Kvalita komunikace:

Kvalita dopravy:

Výpis recenzí

Obchod obcas nabizi akci jako vsechny jine obchody, mimo akce ceny vyssi nez jinde standard. Expedice zbozi druhy den je jen reklama (za nekolik let jen 1x doruceno za 2 dny, jinak tyden a vice). Pomerne siroky sortiment.

17.10.17, Anonymní uživatel

Hodnotím jako skvělý nápad- zboží zasláno v krabici, na které je namalovaný hrad, takže po vybalení můžete dítěti vyřezat okna, dveře.... a pak dítě může vymalovat a hrát si v tom..:)

17.10.17, Jana

Velký výběr zboží, výborná kvalita, extrémní rychlost, krásné dárečky.... a výborná krabice feedo s dvěma krásnými zvířátky :-) vyřízla jsem je a hnedka jak jich nasbíráme víc,budeme obmalovávat na zeď do pokojíčku :-) tak snad budou krabice se zvířátky chodit i nadále :-)

17.10.17, Sofie

Rozhodně můžu doporučit, jsem vážně spokojená, paní na infolince mi poradila i odpověděla na dotazy, byla moc příjemna a ochotná, opravdu skvělý přístup. Zboží taky paráda. Takže za mě velká spokojenost :)

15.10.17, Anonymní uživatel

Obchod Feedo.cz znám z reklamyy , ale chtěla jsem ho vyzkoušet jako nakupující. Jelikož se narodí v prosinci mojí dceři miminko a mojí snaše v únoru taktéž, nakoupila jsem kompletní výrobky pro hygienu obou budoucích miminek. Feedo cz. mohu jen doporučit!!! Jsem velice spokojená. Děkuji Fialová Iva

15.10.17, Iva Fialová

nakupuju pravidelně - to je samo o sobě doporučení

14.10.17, Anonymní uživatel

Obchod můžu jenom doporučit

14.10.17, Jiří

Celkově obchod hodnotím velmi kladně. Zboží jsem objednala odpoledne a druhý den dopoledne bylo dorucovano. Neskutečná rychlost, byla jsem velmi mile prekvapena. Stejné artikly se dají však sehnat i levněji na jiných internetových obchodech. Pro toho, kdo však nehledí na cenu a upřednostňuje rychlost, je to ideální nákup.

14.10.17, Anonymní uživatel

Komunikace s obchodem skvělá, dodání rychlé. Jsem spokojena. Doporučuji

13.10.17, Iveta

vše v pořádku

12.10.17, Anonymní uživatel

zdroj dat: heureka.cz

Ajax loader