HOLLE Organická ovocná kaše banán-krupice, 250g

HOLLE Organická ovocná kaše banán-krupice, 250g Dárek

HOLLE Organická ovocná kaše banán-krupice, 250g

skladem
cena: 119,00 Kč

Kód: F019126 , EAN: 7640161870796

HOLLE Organická ovocná kaše banán-krupice, 250g

Popis:

Holle – značka švýcarské dětské bio výživy s 80 letou tradicí.

Značka Holle – garance nejvyšší možné kvality výrobku. Pro pěstování všech našich surovin pro naše produkty nepoužíváme pesticidy nebo chemická hnojiva. Používáme jen a pouze biodynamicky nebo organicky vypěstované potraviny. Spolupracujeme velmi úzce s našimi farmáři – dodavateli, kteří pracují podle Demeter pravidel a tím garantují dlouhodobě dodávky vysoce kvalitních produktů. Velmi pečujeme o naše vstupní produkty a o způsob zpracování a přípravy. Toho dosahujeme neustále probíhajícím systémem kontroly kvality. Každá potravina, kterou vyprodukujeme je neustále prověřována abychom se ujistili, že splňuje nejvyšší zákonné, bezpečnostní a výživové požadavky. Každému z našich výrobků pro děti je garantováno, že neobsahuje geneticky upravené přísady (podle EU nařízení).

Nikdy nepoužíváme umělá sladidla , barviva nebo konzervanty a nepřidáváme rafinovaný cukr. Demeter je značkou pro výrobky vyrobené z biodynamického zemědělství. Značku Demeter mohou používat pouze přísně vybraní partneři. Tato pravidla jsou nastavena Společností Demeter (Demeter Society), a jsou mnohem přísnější než pravidla pro organické zemědělství. Prověřovány jsou všechny stupně výroby od pěstování po finální výrobu – bez kompromisů. Více informací se dozvíte na stránkách vaší místní biodynamické nebo Demeter organizace.

Výživa vhodná pro kojence a malé děti od ukončeného 6. měsíce věku dítěte. Celozrnná výživa ve formě vhodné pro malé děti. Jednoduchá příprava.

Alergenní informace: obsahuje lepek

Bez mléka, neslazená.

Složení:

pšeničné celozrnné vločky 50%, banánové pyré 50%, Thiamin ( Vitamin B1) podle zákona, z bio dynamického zemědělství.

Příprava:

S mléčnou výživou:

Připravte si 170 ml mléčné výživy podle Vašeho návodu. Nalijte mléčnou výživu do talíře a přidejte 18 g Bio dětské Holle kaše, tj. ca 3–4 polévkové lžíce – promíchejte, nechte schladnout na ca 37 stupňů Celsia a podávejte.

Polomléčná kaše:

100 ml plnotučného mléka smícháme se 100 ml vody, přivedeme k varu a necháme schladnout na ca 50 stupňů Celsia. Nalijeme do talířku a přidáme cca 5 polévkových lžic bio kaše (cca 25 g). Dochladíme na teplotu 37 stupňů Celsia a podáváme.

Příprava s mateřským mlékem:

Vmíchejte cca 25 g Holle kaše do cca 130 ml mateřského mléka.
Pozor: abychom plnohodnotně zachovali výživovou hodnotu, nesmí mléko přejít přes 40 stupňů Celsia.

Bezmléčná kaše:

Převaříme 200 ml vody a necháme schladnout ca na 50 stupňů Celsia. Přidáme 25 g Holle kaše – cca 5 polévkových lžic a vmícháme 1 čajovou lžičku Holle dětského oleje, abychom dosáhli odpovídající konzistence.

Bezmléčná ovocná nebo zeleninová kaše:

Vmíchejte cca 20 g Holle kaše (cca 4 polévkové lžíce) do 100 g ovocného příkrmu nebo 100g ovocného pyré. Přidejte 1 čajovou lžičku dětského Holle oleje. Přidejte podle potřeby převařenou vodu (max 50stupňů teplou).
Alternativně můžete použít zeleninový příkrm – 160 g a přidat 2 čajové lžičky Holle dětského oleje.

Možná příprava po 6. Měsíce věku dítěte – mléčná kaše:

Převaříme 150 ml vody a necháme schladnout na 50 stupňů Celsia. Nejprve přidáme 5 polévkových lžic Holle pokračovacího mléka 2 a potom 18 g Holle kaše (3–4 polévkové lžíce). Po 10 měsíci věku můžeme přidávat místo pokračovacího mléka 2 pokračovací mléko 3.

1 polévková lžíce Bio kaše = 5 g, 1 čajová lžička Holle oleje = 4 g.

Důležitá upozornění:

Dodržujte návod k přípravě. Správný dávkovací poměr dá vašemu dítěti vždy tu výživu, kterou potřebuje.
Připravte pokrm vždy čerstvý, zbytky nepoužívejte.
Stále kontrolujte teplotu stravy před konzumací – ca 37 stupňů Celsia.
Dbejte na správnou zubní hygienu Vašeho děťátka – chráníte tím jeho první zoubky.
Neohřívejte v mikrovlnné troubě (nebezpečí přehřátí).
Chraňte před horkem, skladujte v suchu a originálně zavřené spotřebujte do data uvedeného na spodku obalu. Otevřené spotřebujte do 3 týdnů.

Obsah: 250g

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader