Loading
Loading

HOLLE Organické junior müsli vícezrnné s ovocem, 250 g

HOLLE Organické junior müsli vícezrnné s ovocem, 250 g

> 5 kusů na eshopu, nechte si zboží doručit na naši prodejnu
Cena 119,00 Kč

Kód: F019128 , Dodavatelský kód: 139900 , EAN: 7640161872301 , Značka: Holle

HOLLE Organické junior müsli vícezrnné s ovocem, 250 g

Holle bio juniormüsli je celozrnný obilný mix s plnou chutí, připravený právě pro kojence od 10. měsíce věku a malé děti. Již tak velmi jemné kousky se ještě zjemní s přídavkem mléka a jsou tak ještě lépe stravitelná. Složky z nejlepších demeter obilnin zanechávají potravině plnohodnotnou chuť. Holle bio junior müsli tak mohou být použity celou rodinou jako snídaňová pochoutka.

Jednoduchá příprava, mnohostranné použití: müsli s pokračovacím nebo plnotučným mlékem nebo bezmléčné müsli s ovocem.

Alergenní informace:

  • obsahuje lepek, bez mléka, neslazené

Balení obsahuje cca 10 porcí Junior müsli.

Složení:

  • ovesné vločky v demeter kvalitě 30 %, obilné vločky v demeter kvalitě 25 %, špaldová kaše v demeter kvalitě 20 %, špaldové vločky v demeter kvalitě 15 %, 3 ovocné vločky (datlová šťáva – koncentrát, jablečná šťáva- koncentrát, banánové pyré) 10%, Thiamin ( vitaminováno podle zákona). Veškeré složky z bio a bio – dynamického zemědělství.

Možnosti přípravy:

Příprava s mléčnou výživou

Připravte si 170 ml mléčné výživy podle Vaší volby a podle návodu na obale mléka. Nalijte mléčnou výživu do misky a přidejte 18 g Bio junior müsli (cca 3–4 polévkové lžíce) – promíchejte, nechte zchladnout na cca 37 stupňů Celsia a podávejte.

Příprava s plnotučným mlékem

100 ml plnotučného mléka nalijeme do misky a smícháme s 25 g bio junior müsli (cca 5 polévkových lžic).

Příprava jako bezmléčné ovocné müsli

Vmíchejte ca 20 g Junior müsli (cca 4 polévkové lžíce) do 100 g ovocného příkrmu nebo 100 g ovocného pyré. Možno přidat 1 čajovou lžičku dětského Holle oleje. Přidejte podle potřeby převařenou vodu (max. 50 stupňů teplou).

Důležitá upozornění

Dodržujte prosím návod k přípravě. Správný dávkovací poměr dá vašemu dítěti vždy tu výživu, kterou potřebuje. Připravte pokrm vždy čerstvý, zbytky nepoužívejte. Stále kontrolujte teplotu stravy před konzumací – cca 37 stupňů Celsia. Dbejte na správnou zubní hygienu Vašeho děťátka – chráníte tím jeho první zoubky. Neohřívejte v mikrovlnné troubě (nebezpečí přehřátí). Chraňte před horkem, skladujte v suchu a originálně zavřené spotřebujte do data uvedeného na spodku obalu. Otevřené spotřebujte do 3 týdnů.

O značce Holle >>

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader