HOLLE Organické junior müsli vícezrnné s ovocem, 250g

HOLLE Organické junior müsli vícezrnné s ovocem, 250g Dárek

HOLLE Organické junior müsli vícezrnné s ovocem, 250g

skladem
cena: 119,00 Kč

Kód: F019128 , EAN: 7640161872288

HOLLE Organické junior müsli vícezrnné s ovocem, 250g

Popis:

Holle – značka švýcarské dětské bio výživy s 80 letou tradicí

Holle bio juniormüsli je celozrnný obilný mix s plnou chutí, připravený právě pro kojence od 10. měsíce věku a malé děti .Již tak velmi jemné kousky se ještě zjemní s přídavkem mléka a jsou tak ještě lépe stravitelná. Složky z nejlepších demeter obilnin zanechávají potravině plnohodnotnou chuť. Holle bio junior müsli tak mohou být použity celou rodinou jako snídaňová pochoutka.

Značka Holle – garance nejvyšší možné kvality výrobku. Pro pěstování všech našich surovin pro naše produkty nepoužíváme pesticidy nebo chemická hnojiva. Používáme jen a pouze biodynamicky nebo organicky vypěstované potraviny. Spolupracujeme velmi úzce s našimi farmáři – dodavateli, kteří pracují podle Demeter pravidel a tím garantují dlouhodobě dodávky vysoce kvalitních produktů. Velmi pečujeme o naše vstupní produkty a o způsob zpracování a přípravy. Toho dosahujeme neustále probíhajícím systémem kontroly kvality. Každá potravina, kterou vyprodukujeme je neustále prověřována abychom se ujistili, že splňuje nejvyšší zákonné, bezpečnostní a výživové požadavky. Každému z našich výrobků pro děti je garantováno, že neobsahuje geneticky upravené přísady (podle EU nařízení).

Nikdy nepoužíváme umělá sladidla, barviva nebo konzervanty a nepřidáváme rafinovaný cukr. Demeter je značkou pro výrobky vyrobené z biodynamického zemědělství. Značku Demeter mohou používat pouze přísně vybraní partneři. Tato pravidla jsou nastavena Společností Demeter (Demeter Society), a jsou mnohem přísnější než pravidla pro organické zemědělství. Prověřovány jsou všechny stupně výroby od pěstování po finální výrobu – bez kompromisů. Více informací se dozvíte na stránkách vaší místní biodynamické nebo Demeter organizace.

Výživa vhodná pro kojence a malé děti od 10. Měsíce věku dítěte. Celozrnná výživa ve formě vhodné pro malé děti. Jednoduchá příprava, mnohostranné použití: müsli s pokračovacím nebo plnotučným mlékem nebo bezmléčné müsli s ovocem.

Alergenní informace: obsahuje lepek.

Bez mléka, neslazené.

Balení obsahuje ca 10 porcí Junior müsli.

Složení:

ovesné vločky v demeter kvalitě 30%, obilné vločky v demeter kvalitě 25%, špaldová kaše v demeter kvalitě 20%, špaldové vločky v demeter kvalitě 15% 3 ovocné vločky (datlová šťáva – koncentrát, jablečná šťáva- koncentrát, banánové pyré) 10%, Thiamin ( vitaminováno podle zákona). Veškeré složky z bio a bio – dynamického zemědělství.

Možná příprava od 10. měsíci věku dítěte:

Příprava s mléčnou výživou

Připravte si 170 ml mléčné výživy podle Vaší volby a podle návodu na obale mléka. Nalijte mléčnou výživu do misky a přidejte 18 g Bio junior müsli (cca 3–4 polévkové lžíce) – promíchejte, nechte schladnout na cca 37 stupňů Celsia a podávejte.

Příprava s plnotučným mlékem

100 ml plnotučného mléka nalijeme do misky a smícháme s 25 g bio junior müsli (cca 5 polévkových lžic).

Příprava jako bezmléčné ovocné müsli Vmíchejte ca 20 g Junior müsli (ca 4 polévkové lžíce) do 100 g ovocného příkrmu nebo 100g ovocného pyré. Možno přidat 1 čajovou lžičku dětského Holle oleje. Přidejte podle potřeby převařenou vodu (max 50stupňů teplou).

Důležitá upozornění:

Dodržujte návod k přípravě. Správný dávkovací poměr dá vašemu dítěti vždy tu výživu, kterou potřebuje.
Připravte pokrm vždy čerstvý, zbytky nepoužívejte.
Stále kontrolujte teplotu stravy před konzumací – ca 37 stupňů Celsia.
Dbejte na správnou zubní hygienu Vašeho děťátka – chráníte tím jeho první zoubky.
Neohřívejte v mikrovlnné troubě (nebezpečí přehřátí).
Chraňte před horkem, skladujte v suchu a originálně zavřené spotřebujte do data uvedeného na spodku obalu. Otevřené spotřebujte do 3 týdnů.

Obsah: 175g

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader