HRISTINA Přírodní tělový olej pro maminky - na jizvy, strie a dehydrovanou pokožku 250 ml

HRISTINA Přírodní tělový olej pro maminky - na jizvy, strie a dehydrovanou pokožku 250 ml

nedostupné
Běžná cena: 255,00 Kč
Akční cena: 242,30 Kč

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F009326 , EAN: 3891243827458

HRISTINA Přírodní tělový olej pro maminky - na jizvy, strie a dehydrovanou pokožku 250 ml

Unikátní kombinace přírodních rostlinných olejů a vitamínů, tělový olej pomáhá na jizvy, strie, dehydrovanou pokožku, nerovnoměrně tónovanou a stárnoucí pokožku.

Jak používat:

pro každodenní péči o pokožku, jemně vmasírovat, aplikovat na suchou a čistou pokožku dvakrát denně.Tělový olej nesmí být používán na porušenou nebo poraněnou kůži. Tělový olej je speciálně vyvinut, aby pomáhal zlepšit vzhled jizev, ale nikdy je neodstraní úplně. Zlepšuje vzhledu jizev – tělový olej pomáhá zlepšit vzhled všech typů jizev. Je velmi účinný v pomoci s udržením elasticity tkáně na kloubech a dalších místech s velkou pohyblivostí. Tělový olej je třeba vmasírovat krouživými pohyby do jizvy a okolní kůže, dvakrát denně, po dobu minimálně tří měsíců.

Tělový olej je speciálně vyvinut, aby pomohl zlepšit vzhled jizev, ale nikdy je neodstraní úplně.

Zlepšení vzhledu tónu pokožky – tělový olej pomáhá zlepšit vzhled nerovnoměrného tónu pokožky způsobené hormonálními výkyvy a nadměrným slunečním zářením.

Popis:

Zlepšení vzhledu a zamezení vzniku strií – tělový olej je vysoce účinný v pomoci zlepšení vzhledu existujících strií. Pomáhá zvýšit pružnost pokožky, a tím zamezuje vytváření nových strií.

Stárnutí pokožky – tělový olej obsahuje složky, které pomáhají změkčit pokožku, je potom hladší a pružnější, čímž se sníží výskyt vrásčité a povislé kůže. Také zlepšuje texturu, tón a vzhled jemných linek a vrásek.

Dehydrovaná pokožka – tělový olej pomáhá doplňovat přírodní olej v pokožce, který se smyje při častém koupání / při nadměrném pocení, vlivem slunce a větru.

Složení:

sesamum indicum seed oil, prunus dulcis oil, avocado oil, calendula officinalis flower extract, matricaria chamomilla flower extract, lavender oil, rosemary oil, alantoin, snail extract, retinol ( Vitamin A), tocopherol ( Vitamin E) beeswax.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader