HUMANA HA 1 (500g) – kojenecké mléko

HUMANA HA 1 (500g) – kojenecké mléko

HUMANA HA 1 (500g) – kojenecké mléko

skladem

cena: 320,00 Kč

Kód: F019617 , EAN: 4031244763280

HUMANA HA 1 (500g) – kojenecké mléko

Popis:

Humana HA 1 je hypoalergenní počáteční mléko pro děti se zvýšeným rizikem alergie.

Humana HA 1 obsahuje bílkoviny kravského mléka v menší nebo větší míře hydrolyzované a tak naštěpené na kratší úseky. Proto jsou tato mléka obvykle pro děti lépe stravitelná a v případě vyšší míry naštěpení mají nižší alergenní potenciál. Používá se jako prevence vzniku alergie u dětí s vrozenými dispozicemi k nim.

Při podezření na potravinovou alergii a vykonávání eliminačně-expozičního testu a při prokázání alergie na bílkovinu kravského mléka je použití hypoalergenních mlék (HA mlék) kontraindikované.

Umělá mléka s částečně naštěpenou bílkovinou kravského mléka mají specifickou chuť a aroma (možno jich popsat jako hořké až syrečkovité).

Věk dítěte – od narození.

Složení:

Laktóza, rostlinné oleje, hydrolyzované mléčné bílkoviny, škroby, maltodextrin, emulgátor (ester kyseliny citrónové a mono a diglyceridů mastných kyselin), živočišné tuky (rybí olej), ortofosfát vápenatý, uhličitan vápenatý, chlorid draselný, uhličitan horečnatý, citrát draselný, chlorid sodný, vitamíny (A, D, E, K, B1, B2, B6, B12, C, niacin, k. pantothénová, kyselina listová, biotin, L-karnitín, inozitol, cholin), cholinhydrogen­tartrát, inozitol, citrát sodný, taurín, sulfát železnatý, sulfát zinečnatý, L-karnitín, stabilizátor: kys. mléčna (L+), lyzín – komplex medi, jodid draselný, sulfát manganatý, selenát sodný

Balení:

  • 500g

Informace pro alergiky:

  • obsahuje laktózu
  • je bez lepku

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader